Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна /

   Головна

   Головна

   Kyiv Logistics school

   Лідер підготовки спеціалістів і
   управлінців в сфері логістики

   Залишити заявку

   МИ ЗАВЖДИ БУЛИ І БУДЕМО ПЕРШИМИ

   Про
   нас

   Ми завжди були та будемо першими!

   Kyiv Logistics School (KLS) – перша в Україні Бізнес Школа в сфері логістики і управління ланцюгами постачання, заснована з метою підготовки висококваліфікованих фахівців і управлінців, а також надійний партнер в наданні логістичного консалтингу та операційного аудиту, міжнародної експертизи.

   KLS є платформою для нетворкінгу, обміну знаннями, технологіями та інструментами, консалтингових консультацій, а також лабораторією для тестування інноваційних рішень в області логістики і управління ланцюгами постачання.

   KLS єдиний в Україні партнер глобальної асоціації Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (CSCMP, штаб квартира в Чикаго, США), яка починаючи з 1963 року забезпечує розвиток глобального співтовариства в сфері логістики і управління ланцюгами постачання.

   116608323_2359626571013647_901414159838699235_n

   Зв'язатися з нами

   Ми

   Наші контакти

   Зв'язатися з нами

   Email Address

   kyivlogisticsschool@gmail.com

   Адреса

   Regus, Forum West Side,
   Олени Теліги 6.

   Відправити повідомлення

   F.A.Q.

   Так, ми видаємо сертифікати та дипломи всім учасникам курсів і майстер-класів. Такі сертифікати або їх дублі щодо Вашої участі у Logistics Camp, Форуму та вебінарів робляться за індивідуальними запитами, які можна залишити нашим менеджерам. Сертифікати проходження міжнародної сертифікації CSCMP Pro створюються в цифровому форматі та можуть відслідковуватися та підтверджуватися згідно запиту.

    

    

   Для будь-якого з навчальних заходів Київська Логістична Школа запрошує лише кращих експертів-практиків з міжнародною та провідною національною експертизою від 15 років. Ми співпрацюємо не лише з бізнесом, а й провідними міжнародними асоціаціями такими як CSCMP та APICS, а також представниками академічної логістики Европи та США, а це означає що всі навчальні матеріали, контент та бізнес-кейси, що представлені для вивчення та як кращі практики максимально актуальні та відображають майбутні тенденції та міжнародні стандарти, а не лише досвід минулих років та українську специфіку. Другою ключовою відмінністю є те, що під час навчання застосовується методологія проектного та кейсового методу. Вся інформація представляється на прикладі саме реальних компаній та проектів, додатково завжди є можливість впровадити необхідні зміни та інновації разом з експертами та менторами Київської Логістичної Школи. Щодо корпоративного навчання, Київська Логістична Школа підходить індивідуально, та створює унікальні продукти для команд і компаній. Тобто завжди є можливість підібрати будь-яке з анонсованих навчань чи залишити запит на корпоративне навчання і ми створимо його для Вас!

   Вся інформації щодо локації знаходиться на сторінці конкретного заходу (внизу сторінки). Також не менш ніж за добу Вам на пошту приходить запрошення зі всіма деталями щодо часу та розташування.

   Так, ми робимо знижки при ранньому бронюванні та для декількох учасників з однієї компанії та для випускників Основного Курсу. Більш детально про знижки розповідають наші менеджери.

   В нас є 3 варіанти отримання актів: 1. На самому заході 2. Укрпоштою за даними, які Ви залишаєте менеджеру 3. Електрону версію у MEDOC

   Зареєструйтесь на обраний захід на сторінці саме цього заходу та наш менеджер зв’яжеться з Вами стосовно деталей оплати.

   F.A.Q.

   Основні питання

   Знайдете тут відповіді на найчастіші запитання

   Спеціалізація у сфері логістики:​
   Віктор Барановський
   Експерт напрямку «Складська логістика». Директор компанії «Логістична майстерня»
   Спеціалізація у сфері логістики:​​
   Вікторія Наумчева
   Експерт напрямку морських перевезень. Засновниця компанії Fair Logics

   Подзвонити Нам прямо зараз

   -->

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×