Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна /

   Київська Логістична Школа – Ваш надійний путівник у світі логістики

   Київська Логістична Школа – Ваш надійний путівник у світі логістики

   Київська Логістична Школа – надійний експерт в світі управління ланцюгами поставок

   Логістична школа – це майданчик для нетворкінгу, обміну знаннями та досвідом, професійного консалтингу, міжнародної експертизи, освітніх потоків, тестування і допомоги у впровадженні нових бізнес-рішень.

   Команда KLS допомагає компаніям налагодити існуючі бізнес-процеси, підвищити компетенцію співробітників, скоротити витрати підприємства, а також підняти рівень операційної ефективності та клієнтського сервісу.

   Послуги Київської логістичної школи

   • Корпоративне навчання і тренінги
   • Проектно-орієнтовані курси і програми навчання
   • Унікальні послуги з консалтингу та аудиту логістики та ланцюгів поставок
   • Воркшопи і майстер-класи, вебінари і онлайн навчання
   • Міжнародна сертифікація за стандартами асоціації CSCMP
   • Транспортні бізнес тури
   • Транспортні форуми та конференції
   • Унікальний логістичний виїзний бізнес-табір
   • Курси англійської мови для логістів
   • Допомога з підбором кандидатів

   Професіоналізм і досвід експертів логістичної школи

   Досвід київської школи логістики не знає кордонів, тому що з нами співпрацюють найкращі українські та міжнародні експерти-практики різних галузей, представники асоціацій APICS (The Association for Operations Management), CSCMP (Council of Supply Chain Management Professionals, яка починаючи з 1963 року забезпечує розвиток глобального співтовариства в сфері логістики і управління ланцюгами постачань) , АРУ (Асоціація «Річки України»), СУП (Союз українських підприємців) і акредитовані експерти ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку).

   KLS реалізовує проекти будь-якого ступеня складності і призначення, адже кількість висококваліфікованих фахівців давно переступила позначку в 150 осіб, із середнім досвідом роботи на провідних керуючих посадах – понад 10 років.

   Експерти KLS працювали над проектами по всьому світу:

   на Африканському континенті, Австралії, в країнах Азії і Європи, а також північної та південної Америки.

   Віра Добачевська – Chief Executive Officer & Founder of Kyiv Logistics School, President of CSCMP Ukraine Roundtable, сертифікований Scrum Master і експерт з оцінки персоналу за методикою Korn Ferry 360, персональний коуч керівників і власників бізнесу. Заснувала в 2016 році школу логістики, з метою створення нового логістичного осередку суспільства – місця, де кожен зможе отримати відповіді на кваліфіковані питання, знайти нових партнерів, соратників і заручитися підтримкою в реалізації проектів.

   Дмитро Дворниченко – Chief Operating Officer of Kyiv Logistics School, незалежний експерт в області складської і розподільної логістики, фахівець в області оптимізації операційних процесів. Має великий досвід роботи в забезпеченні безперебійної роботи розподільних центрів, проведення заходів по оптимізації витрат, оптимальному веденню господарства, організації ефективної роботи персоналу та організації послуг логістики для зовнішніх клієнтів.

   Кращі експерти в галузі логістики – викладачі Київської логістичної школи

   Викладачі Школи Логістики – це справжні професіонали своєї справи, дипломовані фахівці з безліччю міжнародних сертифікатів (Project Management Professional, Strategic Business Management by SIDA, IRCA Lead Auditor, SCPro by CSCMP, APICS, Lean & Six Sigma foundations, 5S methodology, INCO by ACC Academy , Collaborative Planning and New Product Forecasting, CIPS Strategic sourcing, Leadership and Change Management program і багато інших), які підтверджують їх високий рівень знань і надають право на ведення освітньої діяльності.

   Серед викладачів логістичної школи – експерти-практики з багаторічним досвідом і бізнес-коучі топ-менеджменту компаній-лідерів – люди, що знають, як правильно будувати успішний бізнес.

   Ви давно розумієте, що існують зони росту в компанії, але не розумієте, як правильно їх підтягнути? Знаєте, що можна отримувати в кілька разів більше прибутку, завдяки оптимізації бізнес-процесів підприємства? Або що необхідно регулярно підвищувати рівень знань співробітників, тому що ринок кожен день розвивається і ніколи не стоїть на місці?

   Київська логістична школа створена, щоб вирішувати всі ці завдання. Команда професіоналів допоможе вивести Ваше підприємство на новий рівень доходів, позбавить від процесів-хронофагів і додаткових витрат. Компетенції співробітників, після проходження профільного навчання в KLS, дозволяють самостійно відстежувати зони розвитку компанії, оперативно реагувати на зміни зовнішнього середовища ринку і знаходити найбільш правильні рішення критичних завдань.

   Профільне навчання та підвищення кваліфікації в Київській логістичної школі

   Курси KLS спроектовані різні за рівнем занурення в матеріал, ступеня складності та змісту, наприклад, для власників бізнесу, управлінців компаній, керівників департаментів та менеджерів середньої ланки.

   Також існує можливість розробити корпоративний курс, програму навчання або тренінг індивідуально під потреби саме Вашої компанії.

   Можливо Ви давно хотіли створити кращу команду з управління ланцюгами постачань в Україні? Або підтягнути знання відділу закупівель, щоб скоротити прямі витрати?

   Наша команда завжди рада допомогти Вам у створенні сильних фахівців!

   Зараз Київська школа логістики на регулярній основі (двічі на рік) проводить Основний курс і Підготовчий, а також тренінги та курси з ефективного управління товарними запасами (для початківців, фахівців і експертів), закупівель, планування і прогнозування попиту, складської логістики і міжнародних перевезень (авто, море, авіа та ЖД).

   Основний курс

   Єдиний в Україні проектно-орієнтований навчальний курс в сфері логістики і управління supply chain. Курс дозволяє вже під час навчання вирішити завдання своєї компанії і підвищити кваліфікацію на базі міжнародних стандартів управління логістичними процесами.

   Структура програми:

   • Робота протягом всього навчання над власним логістичним бізнес-проектом
   • Консультації та індивідуальний коучинг з експертами та викладачами Київської школи логістики
   • Рішення (з фокусом на проектний менеджмент) завдань бізнесу учасників Курсу
   • Транспортні тури по складським комплексам, в морський порт (ТІС) і аеропорт (Бориспіль)
   • 9 модулів (2 місяці навчання) по суботах
   • Захист індивідуального бізнес-проекту

   Курс прекрасно підходить для:

   • Власників бізнесу
   • Управлінців (виконавчих та операційних директорів)
   • Керівників відділів і департаментів: логістики, постачання, планування, управління запасами і складського господарства
   • Бізнес-коучів корпоративних університетів великих корпорацій

   Підготовчий курс

   Унікальний курс для початківців в логістиці та управлінні ланцюгами поставок.

   Структура програми:

   • Онлайн-лекції
   • Матеріал для самостійного вивчення
   • Практичні роботи
   • 8 тижнів – 8 різних навчальних напрямків логістики і ланцюги поставок
   • Тестування з кожного напряму
   • Стрімкий старт професійного розвитку!

   Такий навчальний курс буде ідеальним для:

   • Придбання практичних і теоретичних знань віддалено (в онлайн-форматі)
   • Зростання і розвитку в логістиці, пошуку наставника і програм стажування, а також студентів 3-5 курсів
   • Початківців фахівців (з досвідом роботи до 1 року) в сфері логістики, планування попиту, управління запасами і виробничих операцій
   • Викладачів навчальних закладів

   Тренінги Київської Логістичною Школи

   Тренінги з ефективного управління товарними запасами – дворівнева програма навчання, яка призначена для початківців і фахівців з досвідом в логістиці та управлінні товарними запасами.

   Під час тренінгів учасники отримають системне розуміння теми, починаючи з поняття що таке запаси, як їх поповнювати, ознайомляться з інструментами контролю рівня запасів, навчаться розраховувати оборотність, навіщо розраховувати показники ефективності управління запасами, систематизують вже наявні знання і досвід, обговорять робочі питання і складності , отримають консультації з поточних процесів і практичні інструменти.

   Тренінг з закупок – прекрасно підходить як для новачків у логістиці, так і фахівців з досвідом. Освіжає знання, дозволяє розширити рівень компетенції в галузі ведення переговорів, налагодити правильні взаємовідносини з постачальниками і партнерами, знизити рівень витрат і підвищити прибутковість підприємства.

   Тренінг з планування і прогнозування попиту – робочий інструмент для різних підрозділів компанії. Тренінг корисний для відділу планування, закупівель, виробництва, запасів, продажів, а також бізнес-аналітикам і управлінцям компанії.

   Під час навчання, учасники отримують великі практичні і теоретичні знання в галузі планування і прогнозування попиту, які відразу застосовують по проекції на власні компанії.

   Мета тренінгу – побудувати практичні інструменти, функціонал яких буде заточений під конкретні особливості Вашого бізнесу

   Тренінг зі складської логістики присвячений раціоналізації операцій та автоматизації існуючих бізнес-процесів. Учасники вивчають формати зберігання та систематизації товарів, групи зберігання, концепцію комплектації замовлень і різні її види, планування топології зон зберігання, системи та вектори управління складом, інструменти аналізу та реінжинірингу, методи оптимізації операцій контролю і відвантаження замовлень.

   Додатково під час тренінгу учасники відвідують великі складські комплекси провідних українських компаній, а також наочно розбирають корисні інформаційні системи, які допомагають полегшити складську діяльність.

   Корисним тренінг буде для операційних директорів, директорів з логістики, завідувачів складом, директорів зі складської логістики, керівників відділу з розвитку логістики, фахівців з автоматизації складських процесів.

   Тренінг з міжнародних перевезень

   За два дні навчання 4 експерта-практика поділяться своїми знаннями та багаторічним досвідом в галузях авто, море, авіа та залізничних перевезень.

   Учасники дізнаються про поточний стан ринку, про підводні камені, що часто зустрічаються останнім часом, вивчать тенденції розвитку перевезень у всьому світі, проаналізують переваги і недоліки, особливості і виняткові риси з кожного напряму перевезень.

   Тренінг буде особливо актуальним для логістів транспортних і експедиторських компаній, а також менеджерів по зовнішньоекономічній діяльності.

   Випускники освітніх програм KLS – найбільш затребувані фахівці на ринку

   Наші випускники кожен день привносять користь в діяльність своїх компаній, вирішують складні бізнес-завдання і керують проектами з оптимізації бізнес-процесів підприємства.

   За статистикою, рівень доходу випускників KLS протягом року виростає на 15-45%, а в перебігу 1,5-2 років фахівці гарантовано отримують підвищення по кар’єрних сходах. Цей факт обумовлений тим, що компанія розвивається, завдяки набутим нових знань їх фахівців.

   Після проходження будь-якого навчання від KLS, випускникам вручають сертифікати, які високо оцінюються на ринку праці України, тому що школа логістики давно отримала свій авторитет в якості кращого освітнього провайдера логістичної галузі.

    

   Інформація та позитивні відгуки про школу логістики поширюється кожен день, нас рекомендують лідери ринку, такі як: METINVEST, Fozzy Group, Silpo Food, Auchan, EVA, Алло, Епіцентр, АТБ, PROSTOR, TerraFood, Milk Alliance, Ferrero Ukraine, Kernel, Procter & Gamble Ukraine, MAY-Ukraine Company, Robert Bosch LTD, STV Group, Meest Express, Zammler, Gefco, Denka Logistics, EKOL Logistics, KAPELOU, PWC, UBI і багато інших.

   Також інформація про школу логістики широко висвітлюється в ЗМІ, друкованих виданнях логістичного профілю і серед інфо-партнерів KLS.

   Консалтинг і аудит підприємств від школи логістики – гарантований вихід на результат

   Співпраця з Київською логістичної школою – шлях для розвитку Вашого бізнесу. Наша команда допоможе сформувати перелік кроків, які посприяють досягненню поставлених цілей і планів Вашої компанії.

   Яскраві приклади результатів по проектам консалтингу:

   • Проект в напрямку складської діяльності одного з провідних постачальників і виробників будівельних матеріалів.

   Результат: підвищення ефективності складської діяльності на 60%.

   • Проект підвищення операційної ефективності регіонального підрозділу лідера дистриб’юторського ринку.

   Результат: зниження витрат фонду оплати праці на 40%.

   • Проект підвищення операційної ефективності регіонального виробника молочної продукції.

   Результат: підвищення рівня клієнтського сервісу на 7%, до позначки 98%.

   • Проект в напрямку складської діяльності одного з провідних виробників шпалерних покриттів.

   Результат: скорочення операційних витрат на 19%.

   Проста система аналітики статистичних даних

   Школа логістики забезпечує найшвидшу обробку статистичних даних компанії Замовника, використовуючи стандартні шаблони запиту даних, які можуть бути адаптовані під будь-яку специфіку роботи логістичної ланки.

   Якщо у компанії Замовника не вдається вивантажити дані під необхідний шаблон, здійснюється реструктуризація даних з системи компанії (наприклад, 1С). Завдяки чому, підприємство на виході отримує повну адаптацію під подальший аналіз, ведення обліку і статистики, які легко можна інтегрувати в свої інформаційні системи.

   Послуги і високий ступінь клієнтоорієнтованості Київської Логістичною Школи в проектах з консалтингу

   Безпосередній аудит бізнес-процесів здійснюється на необхідному логістичному вузлі. Результатом виїзних зустрічей на території Замовника є докладна карта-схема бізнес-процесів із зазначенням всіх таймінгів, зон відповідальності бізнес-юнітів, а також типів вхідного і вихідного потоків. Одним з головних бенефитов, які отримує Замовник є попередній висновок, в якому озвучується припущення про можливі зонах зростання, одні з яких в подальшому будуть доводитися або спростовувати на основі аналізу статистичної інформації, а інші – можуть бути впроваджені відразу і принести позитивний економічний ефект вже до написання підсумкового звіту.

   Найголовніше, що відрізняє консалтинг Школи логістики від будь-якого іншого – це звід оперативних показників, метрик. Даний набір метрик формується і адаптується під індивідуальні вимоги та специфіку роботи компанії Замовника. Завдяки даному склепіння, підприємство отримує точну оцінку господарської діяльності, в порівнянні з аналогічними гравцями на ринку і в подальшому може використовувати їх для контролінгу своєї логістичної діяльності.

   Аналіз фактичних показників і порівняння з плановими – процес досить тонкий, ювелірний, адже, від коректності оцінки фактичних результатів і правильності побудови стратегії по досягненню планових результатів, залежить, безпосередньо, успішність досягнення економічного ефекту. Саме тому, Школа логістики використовує два підходи:

   1. Найбільш надійний, це проведення експериментів, з впровадженням рекомендацій на логістичному вузлі. Це дозволяє також провести аудит оптимізованих бізнес-процесів і в разі необхідності, негайно внести коригувальні дії.
   2. Якщо проведення експериментів не є можливим, це динамічне моделювання оптимізованих процесів і ресурсів, яке формується на базі попередньо зробленого аналізу логістичного вузла. Деталізація логіки роботи обговорюється на стратегічних сесіях з Замовником.

   Підсумки проектів по консалтингу

   Для успішного засвоєння інформації аналітичні дані перетворюються в інтерактивну інфографіку, формуються дашборда, які дозволяють ознайомитися з усіма нововведеннями, з можливістю скоригувати кожен окремий елемент оптимізації.

   За підсумками проведеної роботи формується звіт, в якому детально описується кожен пройдений крок, інструкції оптимізації з очікуваним результатом. У звіт інтегрується всі необхідні аналітичні дані: таблиці, схеми, інфографіка, звід оперативних показників для подальшого аналізу і очікуваний економічний ефект після реалізації проекту.

   Резюмуючи, проводиться презентація, після якої, у Замовника не залишиться жодних питань, невпевненості і сумнівів, а буде деталізований, чіткий, точний, з зазначеними часовими рамками і, найчастіше, простий план дій по оптимізації і підвищенню ефективності роботи логістичної ланки або всієї ланцюжка поставок.

   Зробіть перший крок назустріч змінам і стрімкого зростання!

   Залиште заявку в формі зворотного зв’язку і ми обов’язково зв’яжемося з Вами!

   Детальну інформацію про досвід логістичної школи в проектах по консалтингу можна подивитися в розділі «Консалтинг та аудит».

   Профільні бізнес-конференції від Київської логістичної школи

   Логістична школа має величезний досвід в організації та проведенні на регулярній основі заходів і конференцій, присвячених логістиці та управління ланцюгами поставок:

   • Logistics Summer і Winter Camp – справжній бізнес-табір для професіоналів.

   Місце, де управлінці, начальники департаментів, директори та власники бізнесів отримують можливість вийти за рамки поточного досвіду і спробувати нові інструменти ведення бізнесу в сфері логістики і supply chain management.

   Учасники відвідують в паралельних потоках різні тренінги з найактуальніших тем, активно беруть участь в майстер-класах, бізнес-іграх і і симуляторах. У перший день конференції запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до захоплюючого інтелектуально-спортивному квесту і яскравою гала-вечірці на честь відкриття заходу.

   Протягом двох днів учасники набувають нові знання від більш ніж 30-ти різних спікерів – українських і міжнародних експертів-практиків з різних країн світу.

   Logistics Camps – це світ нетворкінгу, пошуку нових знайомств і партнерів, дискусійних панелей, обговорень самий гарячих питань, прокачування рівня компетенції працівників і величезний поштовх для розвитку Вашого бізнесу!

   • Всеукраїнський Форум Перевізників і Експедиторів – фокус тільки на потреби автоперевізників, пошук додаткових інструментів співпраці з операторами ринку, створення передумов добросовісної конкуренції. Цей захід, де спікери і модератори розглядають і допомагають вирішувати актуальні проблеми бізнесу, де є можливість почути кожного учасника ринку автоперевезень!
   • Логістичний Онлайн Форум – унікальний формат з живими екскурсіями і прямою трансляцією з найцікавіших логістичних об’єктів! Навчальні лекції, сесії питання-відповідь з ключовими гравцями ринку, можливість заявити про свою компанію і знайти нові рішення для бізнесу. І все це в зручному і безпечному для всіх онлайн-форматі.
   • Партнерські форуми спільно з Міністерством економіки і Міністерством інфраструктури України, присвячені питанням логістики, складської галузі, виробничо-індустріальним хабам і інноваційним нововведенням. Фахівці KLS розуміють, що діалог між урядом і реальним бізнесом – важлива складова впровадження державних реформ, тому що тільки бізнес зможе заявити чесно і відкрито про свої потреби.
   • HR-Brunch – сучасний тип онлайн-заходів, які регулярно проходять для закритого клубу HR-директорів Києва та України, з метою продемонструвати сучасні тенденції з управління персоналом на ринку України, презентувати нові освітні програми та познайомити кращих фахівців HR-індустрії для обміну корисними знаннями і досвідом. Такі заходи з радістю відвідують міжнародні експерти, які розповідають про реальні кейси онбордінга, особливості різних категорій співробітників, допомагають визначити найкращі типи взаємодії всередині команди і відповідають на всі гострі питання наших гостей.

   Проекти корпоративно-соціальної відповідальності

   Київська школа логістики об’єднує не тільки цікаві та корисні для суспільства проекти навколо себе, а й добрі вчинки.

   Логістична школа веде активну благодійну діяльність – на регулярній основі допомагає дитячим будинкам, влаштовує аукціони дитячих картин і малюнків, передає виручені кошти на придбання найнеобхідніших товарів.

   KLS піклується про навколишнє середовище:

   • Після всіх конференцій, залишки промо-буклетів і брошур, банери і бренд-волл здаються на переробку
   • Команда сортує сміття в офісі і не використовує одноразовий посуд, садить дерева і дотримується принципів усвідомленого споживання
   • Менеджери системно підштовхують клієнтів і партнерів до переходу на повний електронний документообіг між підприємствами

   KLS підтримує державні ініціативи:

   • Команда проводить безкоштовні освітні вебінари для Київського міського центру зайнятості в галузі логістики і управління ланцюгами поставок, допомагає безробітним фахівцям підтягнути рівень компетенції і навичок, відповідно до сучасних вимог ринку.
   • Логістична школа надає інформаційну та організаційну підтримку в проведенні вебінарів, онлайн-форумів і круглих столів для Міністерства економіки та Міністерства інфраструктури України.
   -->

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×