Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна /

   Консалтинг від Київської Логістичної Школи

   Консалтинг від Київської Логістичної Школи

   Кожен бізнес рано чи пізно стикається з кризою ідей чи паузою у розвитку. Це не добре і не погано, це нормальний період у життєдіяльності підприємства.

   Іноді компанії усвідомлено обирають шлях утримання позицій за різними причинами. Наприклад, недолік виробничих чи кадрових потужностей сильно впливає на це рішення.

   Але не завжди компанії роблять цей вибір усвідомлено, часто так відбувається само собою через різні фактори. Бізнес-процеси мають не менший вплив. Їх налагодженість – ключовий показник готовності компанії до зростання та подальшого розвитку.

   Правильним рішенням у цей період буде звернутися за професійним консалтингом. Консалтинг від Київської Логістичної Школи – чудове рішення для Вашої компанії. Експерти-практики допоможуть налаштувати будь-яку галузь бізнес-процесу, розкажуть про особливості його реалізації у тій чи іншій сфері, дадуть поради щодо впровадження оптимізації та провалідують усі зміни. Школа логістики – це платформа міжнародної експертизи, кожен експерт має безліч сертифікатів, що підтверджують їх глибокі знання у своїй галузі. Звертаючись за консалтингом можна бути на 100% впевненим у якості наданої інформації та рівні компетенції фахівців, які працюватимуть з Вами. Для Київської Логістичної Школи важливими є результати кожного клієнта та партнера. Після консалтингу підприємства повертаються у велику гру і стають сильними конкурентами – збільшують обороти, маржинальність операцій, скорочують витрати на логістиці, ростуть і покривають більшу частку ринку.  Команда професіоналів не тільки допоможе налагодити існуючу діяльність, а й детально проконсультує з інших ніш, дасть рекомендації щодо нових бізнес-напрямків. За потреби експерти складуть бізнес-модель, з ймовірністю ризиків та всіма сценаріями розвитку. Даний вид послуг допомагає бізнесу та його власникам заощадити велику кількість власного часу, коштів та ресурсів у напрямі, який може виявитися неприбутковим або свідомо програшним.

   Багаторічний досвід експертів школи позитивно вплинув на розвиток десятків компаній, а також допоміг відкрити додаткові бізнес-підрозділи та вивести підприємства на ринок нових ніш.

   Аудит від Київської Логістичної Школи

   По всьому світу вважається нормальною практикою запрошувати фахівців  зі сторони з метою оцінки операційної ефективності підприємства. Це не скасовує наявність відділів контролю якості та відділу управління операційною ефективністю.

   Фахівці допомагають висвітлити проблеми, які працівники підприємства могли не помічати. У всіх є зони зростання, не буває компаній з ідеально налагодженими бізнес-процесами.

   Прекрасно, коли керівництво компанії розуміє, наскільки важливо проводити регулярний аудит, щоб дотримуватися шляхів сталого розвитку та постійного вдосконалення. Експерти помічають найдрібніші деталі та елементарні хронофаги, які, на жаль, лежать не на поверхні.

   Відмінно, коли компанія вміє утримувати напрацьовані результати та намагається щодня робити щось на користь розвитку. На цьому етапі важливо контролювати всі бізнес-процеси, аби все працювало злагоджено та як єдиний механізм.

   У момент утримання позицій необхідно проводити регулярні зведення показників ефективності кожного підрозділу, аналізувати розриви, що утворюються в ході щоденної роботи та обов’язково їх опрацьовувати з подальшим знищенням джерела проблеми.

   Найкращим методом зведення показників є порівняння успіхів існуючого підприємства з бенчмарком – найкращими світовими практиками. Найбільш ефективним бенчмаркінг буде у разі порівняння подібних компаній чи підприємств із однієї бізнес-сфери.

   Також для якісного зведення показників необхідно мати каталог метрик, за якими компанія зможе відстежувати ефективність кожного з підрозділів по всіх бізнес-процесах. За допомогою метрик підприємство може контролювати якість клієнтського сервісу, рівень доходності, роботу складу, транспортного відділу та навіть виробництва.

   Метрики можуть бути корисними для керівників підрозділів, котрі прагнуть контролювати ефективність роботи своєї команди. Це стосується будь-якого департаменту, адже у кожного свої поставлені KPI та показники ефективності. Метрики є дуже адаптивним інструментом і може бути побудований на базі особливостей конкретного підприємства.

    

   Що дає консалтинг та аудит для компанії

   Комплексний підхід – це вибір одразу двох напрямів оптимізації від Київської Логістичної Школи. Консалтинг та аудит – добре працюють у комплексі послуги, так як  первинний аудит допоможе виявити потреби, слабкі ланки та вузькі місця, а подальший консалтинг сприяє їх скороченню та подальшому повному усуненню джерел проблем.

   Чи можна без цього обійтися і вирішити своїми силами? Можливо,так.

   Але будь-яке підприємство рано чи пізно досягає рівня, коли здається, що все працює ідеально, але все одно десь існують недоліки, які заховані глибоко в надрах професійної аналітики. Саме ці недоліки формують зайві витрати, понаднормову роботу співробітників та, як наслідок, втрату маржинальності. Усього цього можна уникнути, якщо на регулярній основі проводити аудит бізнес-процесів підприємства та робити зведення показників ефективності кожного департаменту.

   Для всіх підприємств регулярність проведення аудиту варіюється, для когось важливо звертатися до фахівців не рідше ніж раз на півроку, для когось – раз на рік. Все залежить від масштабів компанії та поставлених цілей. Якщо компанія знаходиться у фазі активної перебудови, формування нових бізнес-процесів та оптимізації своєї діяльності, рекомендується проводити аудит раз на 3-6 місяців. Ця частота обумовлена тим, що важливо контролювати ефективність реструктуризації, щоб вчасно помітити підводні камені, запобігти можливим помилкам, а також заощадити час і кошти.

    Компанії, які стійкі на плаву, давно на ринку і знають, яких цілей хочуть досягти протягом року, цілком можуть звертатися до фахівців лише раз на рік, щоб провалідувати якість роботи бізнес-процесів, урахування всіх показників ефективності та проконсультуватися щодо оптимізації існуючої діяльності.

   Будь-яка оптимізація – це економія, а економія – додатковий прибуток для підприємства. Наприклад, якісно налагоджена логістика може заощадити до 10% чистого прибутку компанії. Важко уявити, який обсяг замовлень необхідно опрацювати великому підприємству, щоб заробити додаткові 10% чистого прибутку. Тому незначні витрати на аудит та консалтинг можуть привнести набагато більше користі, ніж здається на перший погляд.

   Переваги замовлення консалтингу та аудиту від Київської Логістичної Школи

   Київська Логістична Школа об’єднала найкращих експертів різних галузей логістики, фахівців із величезним досвідом у своїй сфері, професійних управлінців. А головне – людей, які готові ділитися своїми знаннями та досвідом, допомагати українському бізнесу розвиватися, досягати нових вершин, нарощувати обсяги та збільшувати доходи.

   У штаті школи зараз перебуває понад 200 експертів, котрі працюють у всьому світі в різних бізнес-сферах. Десятки експертів мають закордонну освіту, а також безліч сертифікатів міжнародного зразка. Школа є єдиним офіційним представником ради професіоналів управління ланцюгами постачання (CSCMP) в Україні. Співпрацюючи зі школою логістики компанії одержують висококваліфікований консалтинг та знання, якими викладачі діляться під час спільних проектів. Кожен консалтинг – це своєрідне навчання та обмін досвідом. Фахівці, приходячи на підприємства, дають чіткі рекомендації щодо оптимізації бізнес-процесів, описують, яким чином можна досягти цільових показників і які кроки для цього необхідно робити щодня. Київська логістична школа є надійним партнером у сфері аудиту та консалтингу підприємств, тому що тільки тут експерти не дивитимуться на Вас зверхньо, а справді допоможуть вирішити існуючі проблеми, за необхідності навчать персонал та побудують карту розвитку для компанії-замовника.

   Етапи роботи

   Кожен проект починається з короткої зустрічі-знайомства, де експерти ставлять важливі питання щодо діяльності підприємства, запитують про особливості бізнес-процесів та існуючі цілі компанії, які необхідно досягти протягом реалізації проекту.

   Під час початку співпраці експерти Київської Логістичної Школи підписують NDA-угоду, щоб отримати доступ до даних компанії для проведення первинного міні-аудиту.

   Міні-аудит складається з кількох етапів: запит даних компанії, спілкування зі співробітниками підприємства, виїзд на об’єкт (наприклад, склад або виробництво), первинний аналіз даних та надання невеликого звіту про виконану роботу.

   Далі Київська Логістична Школа готує комерційну пропозицію на базі проведених підготовчих робіт до проекту та підписує договір із компанією-замовником.

   Після підписання договору команда професійних аналітиків розбирає всі дані за різними критеріями оцінювання, складає каталог метрик індивідуально під Вашу компанію і робить зведення операційних показників різного рівня занурення та складності.

   Згідно з проведеною аналітикою, експерти готують проміжний звіт щодо проекту з низкою рекомендацій щодо оптимізації бізнес-процесів.

   Наступним етапом починається використання оптимізації для підприємства. Цей етап компанія може проводити самостійно лише користуючись проміжною валідацією результатів роботи від експертів школи. Також існує поглиблений формат співпраці, коли експерт школи контролює весь період оптимізації, стаючи частиною команди з підвищення операційної ефективності компанії.

   По завершенню проекту команда експертів перевіряє результати та формує звіт про виконану роботу, щоб компанія-замовник могла зафіксувати свої поточні показники та рухатися у напрямку оптимізації вже самостійно.

   Ціна на послугу консалтингу та аудиту

   Вартість послуг Київської Логістичної Школи дуже прозора та проста, завжди формується виходячи з необхідної кількості годин на проект.

   Експерти оцінюють стан бізнес-процесів та формують перелік завдань, які важливо виконати в ході проекту. Прораховується кількість годин, яка знадобиться на реалізацію проекту і на основі цього складається комерційна пропозиція.

   Також необхідно розуміти, що експерту потрібно буде надати статистичні дані щодо різних бізнес-процесів компанії та від якості наданих даних, їх коректності та точності, залежатиме кількість годин, яка знадобиться на їх стандартизацію та обробку.

   Київська Логістична Школа є одним із найкращих центрів логістичного аудиту та консалтингу в Україні, так як об’єднала справжніх професіоналів своєї справи, але при цьому залишається в межах ринку за вартістю послуг.

   Надається звітність виконаної роботи з консалтингу та аудиту

   Наприкінці кожного проекту команда експертів формує звіт та презентацію про виконану роботу з пакетом додаткових рекомендацій для вже самостійної подальшої оптимізації бізнес-процесів. Експерти, формуючи пакет рекомендацій, обов’язково прораховують вартість кожної оптимізації та як її використання вплине на розвиток компанії.

   Після ознайомлення компанії-замовника з детальним звітом, експерти проводять презентацію результатів проекту, де показують приклади зведень операційних показників до та після проекту, як змінилася ефективність бізнес-процесів, що необхідно додатково впровадити, а головне – яким чином.

   -->

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×