Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

   Бізнес-Тур

   Логістичний Бізнес-Тур до Тель-Авіву, Ізраїль

   Modi'in Industrial Park, Zriffin Logistics Park, Shoham Industrial Area

   за запитом

   Тель-Авів, Ізраїль

   Чому саме Ізраїль та Тель-Авів?

   Країна інновацій. Країна стартапів

   Більше 3 тис. високотехнологічних компаній і стартапів роблять Ізраїль країною з найвищою концентрацією високотехнологічних компаній в світі (крім Силіконової долини).
   В Ізраїлі третій за величиною рівень підприємництва в світі, і найвищий серед жінок і людей старше 55 років.
   Все це ми побачимо на власні очі та головне, локації та візити до компаній будуть стосуватся виключно ЛОГІСТИКИ та УПРАВЛІННЯ ЛАНЦЮГАМИ ПОСТАЧАННЯ!

   Мета туру
   • Вивчити найновіші тенденції в логістиці, дізнатися нові рішення для Вашого бізнесу і знайти нових бізнес-партнерів
   • Побачити останні розробки та інновації впроваджені і працюють, а так само амбітні проекти, які знаходяться на стадії реалізації
   • Сформувати нове бачення прогресивних методів побудови логістичного бізнесу
   • Обмінятися знаннями з іноземними експертами

   Кому буде цікаво приєднатися:

   1

   Директорам з логістики та операційним директорам

   2

   Генеральним директорам, топ-менеджерам

   3

   Митним і страховим брокерам

   4

   Компаніям рітейлерам та E-Comm

   5

   Власникам і керуючим об'єктів складської нерухомості (логістичних та складських комплексів)

   6

   Виробничим, дистриб'юторськими і торгівельним компаніям

   7

   Постачальникам послуг, спеціальної техніки та обладнання, рішень та інновацій в області логістики

   Програма логістичного туру

   День 1

   Збір в аеропорті Бориспіль

   10:00

   Відліт із Борисполю

   11:00

   Прибуття до Тель-Авіву. Трансфер до готелю. Поселення.

   14:15

   Вільний час (відпочинок в місті, на морі)

   15:00

   День 2

   Трансфер до індустріального району Shoham

   8:20

   Візит до Strauss Group, Israel. Презентація, специфіки логістики та ланцюга постачання. Тур по компанії та складу.

   9:00 - 11:30

   Обід

   12:00 - 13:30

   Візит до нового складу UPS в індустріальному парку Modi'in. Презентація технологічного рішення по кур'єрській доставці. Ланцюга постачання та логістики end-to-end

   14:00 - 16:00

   Вільний час (відпочинок в місті, на морі)

   17:00

   День 3

   Трансфер до логістичного парку Zriffin

   8:20

   Візит до компанії Kimberly-Clark Israel. Презентація компанії, інновації, специфіки логістики та ланцюга постачання. Тур по компанії та складу.

   9:00 - 11:30

   Обід

   12:00 - 13:30

   Візит до найбільшого складу найбільшого та провідного рітейлера в Ізраїлі- компаніх Shufersal. Тур по компанії. Презентація специфіки логістики та управління ланцюгом постачання.

   14:00 - 16:00

   Вільний час (відпочинок в місті, на морі)

   17:00

   День 4

   Трансфер до логістичного комплексу компанії Delta Galil

   8:20

   Візит по компанії. Візит на складський комплекс. Презентація компанії, інновації, специфіки логістики та ланцюга постачання.

   9:00 - 11:30

   Обід

   12:00 - 13:30

   Знайомство з компанією The Shelf та 3-ма провідними інноваційними стартапами в рітейлі та логістиці, включаючи Last Mile.

   14:00 - 15:30

   Вільний час (відпочинок в місті, на морі)

   16:00

   День 5

   Вільний час

   Трансфер до аероорту

   15:00

   Відліт до Києва

   18:50

   Приймаюча сторона логістичного туру:

   Ілана Бістріцкі

   Міжнародний експерт в управлінні та розбудові ланцюгів постачання, управління змінами, експлуатації та обробці матеріалів. Інструктор APICS – CPIM. 18 років досвіду в управлінні та дизайні ланцюгів постачання, впровадження S&OP, оптимізації бізнес-процесів.

   Викладає для магістрів у КПІ на кафедрі “Менеджмент”.

   Інформація про об'єкти та візити під час логістичного туру:

   Strauss Group – міжнародна корпорація з портфелем чотирьох компаній, які дають сфокусовані на дві провідні світові тенденції – Health & Wellness та Fun & Indulgence.
   Strauss управляє і розвиває свій бізнес, щоб запропонувати широкий асортимент якісних брендів Food & Beverage для всього населення, які продаються через різні комерційні канали.
   Група має 14 000 співробітників у всьому світі, працює у більш ніж 20 країнах.
   Продажі групи в 2018 році склали 8,6 млрд. NIS, з яких міжнародні операції складають 54%. Strauss співпрацює з Danone, PepsiCo, Haier і Virgin.
   Strauss Group торгується за індексом Тель-Авів 35, який включає найбільші публічні компанії в Ізраїлі та має кредитний рейтинг ilAA +.

   Strauss Ізраїль, як міжнародна компанія, домашня база якої знаходиться в Ізраїлі. Strauss вважається найбільшою компанією з виробництва продуктів харчування та напоїв в Ізраїлі. Strauss Ізраїль працює в різних напрямках: від молока та молочних продуктів, свіжі страви з прянощами, солоні закуски та кондитерські вироби, до кави, води, оливкової олії, меду – тощо.
   Марки Компанії у всіх її основних категоріях займають лідируючу позицію на ізраїльському продовольчому ринку і включають багато улюблених та найстальгічніших продуктів ізраїльської громадськості. У Strauss Ізраїль працює близько 20 майданчиків, серед яких виробничі приміщення та логістичні центри, розташовані від Сафеда на півночі до Йотвати та Ейлата на півдні. Продукція Компанії розповсюджується через близько 13 000 точок продажу. В Ізраїлі в Strauss працює близько 5 000 людей. Протягом багатьох років Strauss присвятив багато ресурсів з метою забезпечити найкращі інновації та якість на столі ізраїльських споживачів, ретельно дотримуючись найсучасніших у світі стандартів у розробці та виробництві харчових продуктів.

   Kimberly-Clark Israel – є провідною компанією-виробником непродовольчих товарів в Ізраїлі, відома своїми провідними брендами, включаючи Haggis, Titles, Lily, Mullet, Kleenex, Nature Reserve, Nicole, Deepand та Cotex.
   Завдяки цим брендам, які забезпечують споживача необхідними продуктами для кращого життя, компанія є невід’ємною частиною повсякденного життя більшості сімей Ізраїлю.

   Кімберлі-Кларк Ізраїль була створена в 1963 році як “Hogla” фірмою Hadera Paper Company і була першою в Ізраїлі компанією, яка виготовила туалетний папір.
   У 1981 році вона також стала першою компанією, яка випускала одноразові памперси, які продала під брендом “Титри”.
   У 1996 році компанія Hadera Paper Company підписала угоду про стратегічне партнерство зі всесвітньою компанією Kimberly-Clark, яку вона повністю придбала у 2015 році.
   Завдяки партнерству з Kimberly-Clark, компанія використовувала ресурси, знання та інновації та привносила в країну улюблені міжнародні бренди, такі як Haggis та Depend. У 2016 році компанія змінила назву і тепер її називають Кімберлі-Кларк Ізраїль.

   Shufersal – найбільший рітейлер у Ізраїлі. Компанія прагне забезпечити якісні та різноманітні рішення для всіх своїх клієнтів, винагороджуючи працевлаштування своїх працівників та справедливе ставлення до своїх постачальників. У 1958 році Шуферсал відкрив свій перший магазин у Тель-Авіві – перший сучасний супермаркет такого роду в Ізраїлі. Успіх цього першого магазину спонукав до зростання, що призвело до поточного становища Шуферсала:
   • сотні гілок по всій Ізраїлі – від Кірьят Шмона на півночі до Ейлата на півдні;
   • в середньому 2 мільйони клієнтів щотижня та 1,8 мільйона членів клубів клієнтів;
   • прибл. 13 000 співробітників кожної нації, релігії та етнічної приналежності в Ізраїлі;
   • приватна марка Shufersal, яка пропонує тисячі високоякісних товарів за зниженими цінами;
   • давні стосунки з тисячами постачальників у різних сферах.
   Задоволення своїх клієнтів, службовців та постачальників – один із головних стовпів Шуферсала, який він постійно прагне вдосконалити кількома способами: Компанія прагне запропонувати кожному клієнту той тип послуг, який відповідає його унікальним потребам, пропонуючи рішення для кожного типу споживачів в Ізраїлі. Компанія вірить у прямі стосунки зі своїми клієнтами та в особистий маркетинг. Використовуючи свої сучасні можливості аналізу даних, Shufersal пропонує індивідуальні знижки та переваги для задоволення особистих моделей покупки.
   Широкий асортимент продукції в поєднанні з розміром і стабільністю ланцюга дозволяють їй створювати договірні можливості з широким спектром постачальників у різних сферах і різних розмірах, тим самим сприяючи комерційній та промисловій стійкості.

   Shufersal Online – щоб запропонувати своїм клієнтам передові високоякісні рішення, Shufersal працює з інтернет-магазином, який забезпечує комплексне рішення все більшої потреби населення в такій послузі.
   Купуючи в Інтернеті, клієнти можуть заощадити багато часу, раніше витраченого на водіння до магазину, вибір продуктів, стояння в черзі тощо, більше не потрібно переносити покупки додому. Щотижня десятки тисяч клієнтів здійснюють покупки в Інтернеті, купуючи продукти харчування та засоби особистої гігієни, краси та засоби для чищення, а також побутову техніку. Продажі компанії в Інтернеті щороку зростають.
   Shufersal вкладає основні ресурси та зусилля, щоб забезпечити своїм клієнтам найкращий досвід покупок, починаючи від замовлення до доставки їх покупок, з акцентом на наступні аспекти:
   Технологія – доступ до комп’ютера чи мобільного додатку, веб-платформа Shufersal дозволяє клієнтам легко та інтуїтивно замовляти товари. Мережа постійно оцінює найновіші доступні технології для забезпечення найкращого можливого досвіду користувача;
   Логістика – логістична інфраструктура Shufersal дозволяє Компанії в потрібний час забезпечити своїх клієнтів товарами найвищої якості, гарантуючи свіжість своїх харчових продуктів та широкий вибір продукції, суворо дотримуючись вимог ланцюга охолодження;
   Обслуговування клієнтів – технічна та інша підтримка Shufersal Online з будь-якого питання доступна клієнтам до остаточного часу доставки, вирішуючи будь-яке питання та питання щодо доставки в Інтернеті.

   UPS Ізраїль – розпочав свою діяльність в Ізраїлі в 1994 році з шести співробітниками та називався OPSI (Міжнародний транспорт).

   На даний час:
   – єдиний в Ізраїлі з 6ма тижневими рейсами
   – близько 170 транспортних засобів
   – близько 900 працівників 3- філії, представництва в портах і три найсучасніші логістичні центри в Ізраїлі.
   Пропонує всі транспортні та логістичні рішення під одним дахом:
   – Міжнародні та національні кур’єри
   – Вантажні та морські вантажні перевезення та піддони
   – Митне оформлення
   – Виставки та спеціальні проекти
   – Спеціальні поставки: сільське господарство та витратні матеріали, медичні засоби, медикаменти та холодильні поставки.
   UPS Israel є проривом у своїй галузі.

   Delta Galil – компанія створена у 1975 році, DELTA GALIL INDUSTRIES – це глобальний виробник та рітейлер одягу (Private Labels) для чоловіків, жінок та дітей.
   Delta Galil це виробництво та продаж товарів у 20 країнах світу. В компанії працює більш ніж 10 000 працівників по всьому світі.
   4% від всіх продажів інвестується в дослідження та розробку нових продуктів.
   Компанія впроваджує нові тенденції моди та розробляє новітні технології та тканини, на базі 40-річної традиції безкомпромісного досконалості у виробництві, маркетингу та обслуговуванні.
   Останні роки компанія вийшла на ринок E-Commerce та постійно примножує продажі через онлайн канали.

   The Shelf – є першим інноваційним центром RetailTech, розробленим для роздрібних торгових мереж, які хочуть ідентифікувати, брати участь та співпрацювати із ізраїльськими стартапами та підприємцями.
   The Shelf cлужить one-stop-shop для міжнародних роздрібних торговців, які хочуть використовувати екосистему Ізраїлю.

   Вартість туру

   TOP

   Ціна

   1100 €*

   У вартість входить:

   • Переліт Київ-Тель-Авів-Київ
   • Проживання в готелі 4* при двухмісному розміщенні з сніданком (*1 500 € при одномісному розміщенні)
   • Візити на логістичні об'єкти та нетворкінг
   • Трансфери під час туру
   • Вартість туру може змінюватися в залежності від вартості авіаквитків та готелю на момент придбання туру

   Почніть Ваш тур у Тель-Авіві на березі моря

   із Київською Логістичною Школою!

    © Всі права захищено 2021

    Заказать звонок

     

     ×
     Замовити дзвінок

      

      ×
      Request a call back

       

       "send"

       ×