Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Новини /

   Інтерв’ю з нашими клієнтами, партнерами та експертами. Роман Сук.

   Інтерв’ю з нашими клієнтами, партнерами та експертами. Роман Сук.

   23 10 2020
   Ми розпочинаємо нову рубрику – інтерв’ю з нашими клієнтами, партнерами та експертами. Відкриває її Роман Сук – операційний директор ПрАТ Концерн Хлібпром, який проходить саме зараз навчання на Основному Курсі Київської Логістичної Школи. Ми поспілкувалися з Романом про його професійну діяльність, життєву енергію та запитали порад про рекомендовані дії в сьогоднішній складній ситуації пандемії.
   KLS: Роман, якщо роль транспортної логістики в ланцюжку поставок можна порівняти з кровоносною системою людини, тоді як би Ви описали виробничу функцію і чому саме так?
   Роман: Однозначно серце, тому що серце працює на вхід і на вихід. Так і виробництво – приймає сировину та випускає готову продукцію. І виробництво, і серце потребує ретельного догляду, турботи про його стан, різноманітних профілактичних заходів для забезпечення тривалої здорової роботи.
   KLS: Сьогодні всі говорять про тренди в e-commerce, зміни в мультимодальних перевезеннях, 3D друці, багато практиків поки критикують блокчейн. Чим зараз відрізняються тренди виробничої функції? І що є викликом на найближчі 3-5 років?
   Роман: Зараз ми вже зіштовхнулися з безпрецедентною ситуацією, коли ручна кваліфікована праця почала коштувати дуже дорого і цей тренд зберігатиметься і надалі. Тому в найближчі 3-5 років хлібна галузь спрямовуватиме свої зусилля на автоматизацію процесів та впровадження електронних технологій з метою скасувати процеси «MUDA» (діяльність, яка споживає ресурси і час, але не створює цінності) та зробити їх більш ефективними. Ми в Хлібпромі вже активно використовуємо та розширюємо зону використання таких технологій.
   KLS: Поділіться, які заходи приймали і як довелося адаптувати виробничі потужності і логістичний ланцюжок в ситуації офіційного карантину.
   Роман: В Концерні Хлібпром в пріоритеті завжди працівники. Тому найважливішим завданням для нас було організувати безпеку та додатковий захист для наших працівників. В найкоротші терміни всі наші працівники були забезпечені окремими транспортними маршрутами з погодженими міською владою перепустками для безперешкодного пересування до місць праці, всі отримали індивідуальні засоби захисту, медпункти були забезпечені додатковими партіями вітамінів та противірусних препаратів, був введений підсилений режим дезінфекції всіх приміщень та транспорту.
   А також ми подбали про забезпечення виробництва критично необхідними матеріалами: зробили розширене замовлення на пакувальні матеріали з розрахунку на збільшену потребу в пакуванні, забезпечили контракти на сировину. По логістиці перебудували графіки доставки продукції під оновлену потребу магазинів.
   KLS: Яке виробниче підприємство або лінія вразили Вас найбільше в Україні та поза її межами?
   Роман: Завжди, коли я бачу нове виробниче рішення, для мене це насамперед нові ідеї, які я потенційно міг би реалізувати на своєму підприємстві. Технології не стоять на місці, тому нові враження я отримую періодично та надихаюся ними. Це можуть бути як звичайні прості установки (наприклад, гравітаційні транспортери) так і складні електронно-механічні рішення, як от автоматична холодильна галерея по ящичній передачі продукції в холодильний склад.
   KLS: Поділіться ключовими показниками ефективності, що становлять основу Ваших управлінських рішень?
   Роман: Один з моментів, якими я пишаюся, працюючи в Концерні Хлібпромі, це системні рішення. Зокрема, в нас в компанії розроблена комплексна каскадна система показників управління ефективністю виробничими та логістичними процесами. Це складна взаємодоповнююча система, на яку кожна ділянка впливає своїми специфічними факторами. Відповідно свої управлінські рішення я базую в першу чергу на цих показниках, серед яких першу скрипку грають фінансові показники та показники клієнтського сервісу, а також показники ефективності використання ресурсів.
   KLS: Навчаючись на Основному Курсі Київської Логістичної Школи, Ваші суботи стали не вихідні та й ще й домашні завдання! Розкажіть секрет, де черпаєте енергію та натхнення?
   Роман: Є вислів, який говорить, якщо хочеш отримувати задоволення від роботи – зроби улюблене хоббі своєю роботою. Це можна сказати і про мене. Я дуже люблю те, чим займаюся, мене надихають наші результати, мене мотивують працювати краще невдачі. А колеги-однодумці з Хлібпрома підтримують та заряджають необхідною енергією.
   KLS: Романе – Ви формальний лідер в компанії і неформальний лідер серед друзів і співтовариств по інтересах. Чи самі створили ідеальний рецепт згуртованої команди або звертаєтеся за підтримкою та порадами до інших лідерів?
   Роман: З одної сторони так, як можу сказати, що я виробив для себе певний рецепт, який мені допомагає створювати ефективні команди однодумців, мотивувати їх на нові досягнення та бути кращими в своїй справі. З іншої сторони, як казав Сократ, «я знаю, що я нічого не знаю», тому я регулярно задаюся питаннями своєї ефективності як керівника, наставника, експерта та колеги. Для такого постійного розвитку я звертаюся за зворотнім зв’язком до колег, досліджую кращі світові практики, сам також даю рекомендації тим, хто цього потребує.
   KLS: Що б хотіли побажати нашим підписникам і партнерам у свято Великодня?
   Роман: Найперше і найважливіше – будьте здорові! Турбуйтеся про себе та про своїх близький! Примножуйте своє здоров’я! А також побажаю всім нам легко вийти з ситуації, в якій ми всі опинилися, вийти оновленими, очищеними, з новими поглядами на життя та бізнес і впроваджувати найкращі ідеї, які в нас народилися за цей час вимушеної «призупинки».
   Як завжди, криза – це час можливостей, використовуйте їх!

   Поділитися:

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×