Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

    

   Існують різні види туризму, які мають різні цілі. Відносно нещодавно з’явилися й логістичні бізнес-тури, що організовуються, як видно з назви, у ділових цілях. Можна поїхати практично до будь-якої країни, але традиційно найпопулярнішими напрямками є держави євразійського регіону, Близького Сходу, Північної Америки.

        Що таке логістичні бізнес-тури

   Це поїздки людей, яких цікавить будь-яка сфера підприємництва. Можливо відправити як одного співробітника, так і кількох і навіть сформувати цілу групу. Проводяться логістичні бізнес-тури цілий рік, оскільки не варто плутати подібні поїздки зі звичайним туризмом, пік якого припадає на зимовий період. Сюди можна віднести і поїздки з метою відвідати виставки, міжнародні форуми, симпозіуми та інші заходи.

   Не так складно організувати логістичний бізнес-тур, для цього необхідно дотриматися лише базових формальностей, підготувати необхідні документи. Це актуально для молодих компаній і тих, що бурхливо розвиваються, прагнуть вийти на міжнародний рівень. Фактично, це означає обмін досвідом, причому, не тільки теорією, а й практикою.

   Організація біз-туру до Ізраїлю

   Німеччина, інші країни Євросоюзу, а також Ізраїль – це лідери попиту. Організація бізнес-туру до Ізраїлю – це чудові можливості. До речі, іноді подібну активність називають «корпоративний туризм», наголошуючи на тому, що, як правило, співробітництво ведеться між великими корпораціями, а для обміну досвідом відправляється не один співробітник, а група.

   Звичайно, організація бізнес-туру в Ізраїль має  свої особливості і деякі складнощі, але переваг набагато більше. Потрібно врахувати такі:

       • Люди обирають саме Ізраїль, оскільки ця країна є загальновизнаною країною з розвиненою економікою, з широкими бізнес-можливостями.

       • Тут можна ознайомитися і з провідними технологіями, з передовими напрацюваннями в різних сферах, будь то медицина або інші види діяльності.

       • В Ізраїлі працює безліч так званих «хай-тек компаній». Найближчу конкуренцію цій країні може становити, мабуть, лише знаменита Силіконова долина, розташована на північноамериканському континенті.

   При організації бізнес-туру в Ізраїль або в іншу країну враховуються багато формальностей, у тому числі й побутові моменти щодо розміщення учасників. Грає роль час та сезон, необхідність попередньої підготовки та інше. Правильно спланований тур, звісно, гарантує безліч бонусів.

   Ціль бізнес-туру

   Одне з головних питань, яке доводиться вирішувати, — це питання щодо цілей, бажаних результатів. Як правило, мета бізнес-туру – це декілька аспектів:

       • Зустрічі, переговори з партнерами та потенційними партнерами

       • Налагодження бізнес-контактів

       • Залучення інвесторів, пошук постачальників

       • Тематичні заходи щодо специфіки бізнесу

   Загалом мета бізнес-туру — це збільшення віддачі від бізнесу, подолання деяких проблем, обмін досвідом. Так, вдасться поєднати таку поїздку зі звичайним відпочинком. Особливо якщо йдеться про країну з благодатним кліматом.

   Для багатьох підприємців такі поїздки є вкрай важливими. Серед цілей бізнес-турів варто відзначити і те, що в такому форматі вдасться перевірити успішність функціонування підрозділів, філій, що знаходяться в іншій країні. Підвищуються знання, вміння, навички людей, і все це можна буде використовувати для компанії.

   Кому корисний бізнес тур

   Якщо говорити коротко, то користь буде всім учасникам, які так чи інакше пов’язані з бізнесом. Ті люди, кому корисний бізнес-тур, часто згодом стають керівниками підрозділів, вони застосовують знання на практиці, у тому числі і відкривають для себе нові кар’єрні горизонти. Фактично, це обмін досвідом, що дозволяє запозичити закордонні напрацювання, адаптувати їх під вітчизняні реалії.

    

   Відповідаючи на запитання про те, кому корисний бізнес-тур, варто звернути увагу на таку таблицю:

    

   Підприємцям-початківцям

   У таких поїздках вдасться дізнатися про передові технології, ознайомитись із нюансами функціонування

   Досвідченим підприємцям

   Подібний підхід дозволить підвищити рівень знань, оптимізувати роботу компанії, позбутися витрат.   Нерідко виникає інтерес до відвідування виставок, ярмарків, форумів, тобто заходів різного формату. Багато людей вже знають, кому корисні бізнес-тури, адже вони оцінюють свою діяльність з погляду можливості вийти на міжнародний рівень. Часом це актуально й у тих випадках, коли необхідно увійти в контакт із органами державного управління, отримати дозвільну документацію, сертифікати, інші документи, що дозволять повноцінно вести підприємницьку діяльність у тій чи іншій країні.

   Що таке сторона, що приймає

   Комфорт людей, їхня безпека залежать від організаційних моментів. У тому числі велике значення має сторона, що приймає, тобто її здатність задовольнити базові потреби гостей що приїжджають . Попередньо ведуться переговори, що дозволяють вирішити навіть поточні робочі моменти, пов’язані з прибуттям людей.

   Як правило, сторона, що приймає, — це компанія або конкретні підприємці, контрагенти. До їхніх завдань входить супровід людей, переміщення їх до місця тимчасового перебування, забезпечення відповідних умов.

   Говорячи про сторону, що приймає, варто врахувати наступні моменти:

       • Не варто плутати поняття «сторона, що запрошує» і «приймаюча», оскільки часто це не одне й теж.

       • У першому випадку йдеться про сторону, яка оформляє запрошення, а в другому про сторону, яка безпосередньо готує умови для фактичного перебування людей.

    

       • Заздалегідь обумовлюються обов’язки, наприклад, бронювання готелю, реєстрації людей що  приїжджают, своєчасне сповіщення наглядових та контролюючих органів про прибуття людей, постановка на міграційний облік, якщо це потрібно та інші формальності.

    

   Що таке програма туру

   Говорячи коротко, це перелік заходів, які мають відвідати. Так, програма туру – перелік послуг, запланованих заходів, місць відвідувань. Екскурсії на складські об’єкти лідерів ринку, відвідування форумів, симпозіумів, виставок, виступ із презентацією, пошук партнерів та інше.

   Не можна розповісти, що саме включає програма туру, оскільки багато в чому це залежить від специфіки самого бізнесу. Наприклад, вона може включати таке:

   Практика

   Проведення циклу занять, які дозволяють розглянути конкретні кейси

   Заходи

   Відвідування заходів, пов’язаних із здобуттям навичок щодо теоретичної бази

   Відпочинок 

   Програма відпочинку, оскільки не можна зробити так, щоб вся активність людей була спрямована виключно на ділові зустрічі. Людям необхідний повноцінний відпочинок, відновлення, що підвищать результативність подібних турів

   Вартість туру, від чого вона залежить

   На ціну безпосередньо впливає тривалість, кількість людей, насиченість програми та деякі інші фактори. Розраховується вартість туру заздалегідь, враховуються можливості запрошуючої сторони, що приймає, також побажання щодо організації. Якщо все складено справді грамотно, то такі вкладення обов’язково окупляться.

   І навіть більше. Витрачену вартість туру можна розглядати як вигідну інвестицію у розвиток компанії, її майбутнє, інвестиції у професіоналізм співробітників. Це можливість здобути новий досвід і, як заведено говорити сьогодні, «прокачати професійні, комунікативні навички». Можна зробити так, щоб така поїздка була ще вигіднішою. Наприклад, організувати всі ділові моменти, заходи, зустрічі у будні. Вихідні дні або один день на тиждень присвятити відпочинку, неформальному спілкуванню.

   Так, іноді вартість турів буває дуже великою, враховуючи необхідність оплачувати дорогі перельоти, бронювати готелі і не тільки. Є й бюджетніша варіація. Як правило, якщо поїздка пов’язана з подорожжю континентом, наприклад, євразійським, то вартість буде нижчою. Більш далекі та тривалі маршрути коштуватимуть дорожче. Ось чому, говорячи про Україну, не можна не відзначити підвищений інтерес співвітчизників саме до країн Європейського Союзу, а також до Скандинавських країн, Ізраїлю, що традиційно є взірцем у плані розвитку не лише туризму, а й бізнесу.

   Що ще важливо знати про бізнес-тури

   Так, діловий туризм — це цілий напрямок, що швидко зростає. Деякі коригування вносять зміни політичного, соціального середовища. Звичайно, можуть позначитися й якісь непередбачувані обставини на кшталт пандемій, що здатні охопити всі країни світу. У цей час затихає будь-який туризм, і бізнес-тури теж не є винятком. Одночасно з цим активізується комунікація за допомогою віртуальних технологій, зручних ділових платформ, програм, що дають змогу створити ілюзію участі. Це актуально для будь-яких сфер, будь то логістика, виробництво та промисловість, інформаційні технології та багато іншого. Особливості:

       • Традиційно люди вважають більш привабливими ті напрямки, які поєднують у собі кілька аспектів: становлять інтерес з ділової точки зору і вселяють довіру щодо організації, безпеки. Багато країн, наприклад, Ізраїль, про який говорилося вище, прагнуть запропонувати різні сегменти для мандрівників. У цій країні є цілком бюджетні варіанти розміщення, організації транспортної логістики. Велика увага приділяється питанням безпеки всіх людей у країні незалежно від їх статусу.

       • Організовано віртуальний зв’язок, контроль за дотриманням наміченої програми. Якщо щось йде не за планом або виникли якісь форс-мажорні обставини, то учасники туру можуть зв’язатися будь-яким зручним способом з головною організацією. Якщо необхідно, то програма турів буде скоригована в залежності від реалій, що склалися.

       • Такий підхід стимулює зацікавленість працівників у досягненні ефективних результатів. З огляду на психологічні особливості користувачів деякі корпорації спочатку влаштовують стратегію таким чином, щоб відправляти в бізнес тури найбільш мотивованих, перспективних співробітників.

   Важливість інфраструктури в організації бізнес-турів

   Багато залежить і від якості інфраструктури в тій чи іншій країні. Майже завжди подібне перебування за кордоном пов’язане з необхідністю пересуватися, бути мобільним. Часто навіть у межах дня доводиться відвідувати безліч заходів, презентацій, симпозіумів, формальних і неформальних зустрічей. А ще необхідно організувати відпочинок. Логістичні бізнес-тури — це новий напрямок, який дозволяє отримати повноцінний досвід у конкретній сфері або в суміжних областях.

   Від подібних заходів виграють насамперед країни, які є найпривабливішими для відвідин. Саме розвиненість інфраструктури, гідний рівень сервісу, контроль за безпекою суттєво підвищують інтерес із боку підприємців. І, навпаки, країни з інфраструктурою, що розвивається, поки що не входять до топ інтересів з боку підприємців.

   Нові технології в організації бізнес турів

   Варто окремо сказати про інформаційні технології. Логістичний бізнес-тур – це серйозний напрямок діяльності. Сучасні інтернет-технології з легкістю дозволять вирішити численні поточні та робочі моменти. Наприклад, бронювання квитків безпосередньо через авіакомпанії часто у подібних групових поїздках означає значні знижки. Крім того:

       • Все активніше користувачі використовують віртуальні технології, щоб вибрати

          місце проживання, забронювати готель. До того ж, допоможе в цьому можливість здійснити віртуальний тур, оцінити розташування, безпеку та інші істотні умови.

       • Сучасні технології також дозволяють записувати те, що відбувається, наприклад, інформацію з форумів, презентацій, конференцій, інших виступів. Надалі це стає безцінним матеріалом для подальшого вивчення та ознайомлення інших співробітників. Таким чином вдасться наочно оцінити те, що відбувається, і у віртуальному форматі, відвідати захід усім охочим, а не лише тим, хто був безпосередньо присутнім на місці.

       • Практика показує, що саме завдяки таким широким можливостям вдасться розширити базу клієнтів, партнерів, залучити інвесторів у свою діяльність

   Бізнес-тур – реалії сьогоднішнього дня

   На сьогоднішній день це не є якимось унікальним видом туризму, який буде новим. Навпаки, такий формат багато хто вважає дуже перспективним, зручним. До того ж, вдасться попередньо спланувати те, що відбуватиметься, розробити програму перебування, зупинитися на найцікавіших аспектах детальніше. Ізраїль, Німеччина, Великобританія, Польща, країни Південно-Східної Азії – ось одні з найпопулярніших напрямків. Дуже перспективним у цьому плані багатьом здається і Китай, що постачає продукцію, товар практично у всі країни світу.

   Якщо хочеться організувати все з максимальним комфортом, позбавивши себе від непередбачених витрат, то необхідно звертатися до професіоналів, які мають великий досвід в організації різноманітних заходів. На сьогоднішній день вже існують компанії, які займаються організацією біз-турів. Якщо переглянути відгуки учасників, то у переважній більшості випадків такі тури здаються їм корисними, перспективними. Наскільки вони будуть результативними, багато в чому залежить саме від особистих якостей учасників, їхньої мотивованості, а не тільки від організаційних моментів. 

   Іноді серед оцінок, відгуків зустрічаються і такі думки, які говорять про те, що саме бізнес-тур дозволив підприємцям по-новому поглянути на свій бізнес, оцінити його збоку. Це ж допомагає знайти нові ідеї, розширити горизонти, зробити якісь нові, а часто й вельми оригінальні спроби вийти на новий рівень. Щоб зрозуміти, наскільки це дійсно корисно, інформативно, варто звернутися і до відгуків на незалежних ресурсах, а також на спеціалізованих логістичних та інших форумах, де активно обговорюються ці питання.

    
   -->

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×