Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Навчання /

   Курси англійської для логістів

   Курси англійської для логістів

   Англійська мова не дарма вважається міжнародною, і це стосується багатьох сфер. Особливо не з чуток знають це ті, хто пов’язаний з фінансовою, логістичною, економічною сферою діяльності. Саме тому актуальні курси англійської мови і тим фахівцям, які працюють у сфері логістики, суміжних сегментів. Більшість компаній, що мають справу з експортно-імпортними операціями, обрали саме цю мову як стандартну, рекомендовану для спілкування між учасниками господарської діяльності різних країн.

   Что такое курсы английского языка для специалистов

   Вони передбачають програму, адаптовану під реалії сьогодення. Таким чином курси англійської мови дають змогу вирішити поставлені завдання досить ефективно:

   З’явиться можливість ефективно регулювати бізнес-процеси
   Буде простіше укладати як локальні, так і досить великі угоди
   Успішно координуватимуться процеси транспортування, поставок, обробки вантажів
   Забезпечити якісний контроль. Зокрема можна оперативно вирішувати поставлені завдання методами письмового листування, усного спілкування
   Це забезпечить ефективну співпрацю і в інших суміжних сферах: маркетинг, право, менеджмент, фінанси
   До того ж, курси англійської мови враховують необхідність працювати з інформаційними технологіями. Є безліч різноманітних програм (ПЗ), що забезпечують належний контроль, автоматизацію, інвентаризацію. Як правило, налаштування, описи представлені саме іноземною мовою, тому знати її необхідно.

   Вивчаються на курсах англійської мови і професійні терміни. Вони стосуються безпосередньо логістики. Вивчаються і поняття, описи, властиві всім бізнес-процесам.

   Эффективные онлайн курсы английского для логистов

   корисним, а й захопливим, цікавим. Важливо позбавити людей малопривабливого зубріння, і дати по-справжньому корисні знання. Відомо, що онлайн-курси англійської для логістів насамперед цікаві людям, які працюють у таких сферах:

   Складські працівники
   Експедитори в логістичних системах
   Агенти, фахівці з оформлення митних та інших документів, декларацій
   Проводять онлайн-курси англійської для логістів із залученням спеціальних сучасних платформ. Колись було популярним навчання за допомогою skype (скайп), але сьогодні з’явилося безліч аналогічних платформ-конкурентів, що демонструють простий функціонал і дають змогу виконувати навчання в найрізноманітнішому форматі діяльності.

   Плюс, проводять онлайн заняття англійської для логістів з урахуванням специфіки розкладу фахівців. Не можна порівнювати подібне навчання зі звичайними курсами, що проходять при вищих навчальних закладах, які пропонують загальну програму. Як правило, люди, зайняті у сфері логістики, попутно вивчають й інші аспекти діяльності, підвищують власну кваліфікацію.

   На подібних курсах англійської для логістів онлайн викладають фахівці, які не є лінгвістами в загальноприйнятому розумінні, але мають додаткову освіту в логістичній сфері. Зазвичай у них дві освіти: мовна, а також профільна, наприклад, юридична, логістична, пов’язана з управлінням транспортними потоками тощо. Саме це і робить усе навчання максимально ефективним.

   Що означає вивчення англійської для логістів

   Не можна сказати, що це всього лише повне занурення в тему із залученням стандартних навчальних матеріалів. Зрозуміти, що таке вивчення англійської для логістів, допоможе така таблиця:

   АудіоматеріалиВони спеціалізовані, містять відповідну лексику, в них розбираються конкретні ситуації, ведення переговорів
   ВидеоматериалыВони теж демонструють сцени, розбір якихось конкретних ситуацій, що виникають безпосередньо під час проведення логістичних заходів. Наприклад, навантаження/завантаження товару, транспортування, проходження митних коридорів, заповнення декларацій

   Як видно, вивчення англійської для логістів вельми специфічне, і саме тому воно результативне. Підбираються відповідні навчальні посібники. Тим, хто навчається, будуть запропоновані й додаткові освітні ресурси, джерела інформації, що дасть змогу самостійно контролювати рівень засвоєння знань, покращувати навички.

    

   У процесі вивчення англійської для логістів відкриваються нові лінгвістичні можливості. Це відбувається і тому, що фахівці працюють і з психологічною складовою, мотивацією. Можливо, хтось уже вивчав іноземну мову раніше. У профільних навчальних закладах вивчення англійської є обов’язковим, але часто програма ВНЗ просто не в змозі запропонувати справді повноцінний обсяг знань, щоб відповідати сучасним реаліям. До того ж, часто змінюються умови організації логістики, правові основи. Відповідно, з’являються нові терміни, поняття, які необхідно знати як рідною, так і іноземною мовою.

   Професійна англійська. Курси для логістів із будь-якою підготовкою

   Враховується попередня підготовка, чому сприяє і тестування для виявлення актуального рівня. Це звичайна практика, характерна для навчання на будь-яких аналогічних курсах. Якщо цікавить саме профільна англійська, курси для логістів зможуть заповнити прогалини, значно розширити кругозір. І навіть якщо вільний час є, наприклад, тільки у вечірній час або в якісь конкретні дні, це не буде проблемою. Розклад занять будується саме з урахуванням подібних нюансів.

   Якщо необхідна дійсно хороша англійська, курси для логістів дадуть змогу опрацювати і правильну вимову термінів, стійких зворотів. Обов’язково акцентується увага і на базовій граматиці, що характерно для будь-якого мовного середовища: ділової або загальної англійської, юридичної, технічної, медичної тощо.

   Звичайно, під час вивчення англійської на курсах для логістів використовується велика мовна база даних. Враховується багатозначність деяких слів, термінів. Фахівці повинні добре розуміти контекст ситуації, враховувати різницю між британською англійською, американською, австралійською та іншими діалектами. Відомо, що навіть у межах Великої Британії така різниця досить помітна. Як правило, специфіка спілкування жителів Лондона багато в чому відрізнятиметься від спілкування, наприклад, з жителями Ірландії, Шотландії, деяких інших регіонів. Відповідно, у США теж є різні діалекти: на півночі, півдні. Канада, що бере активну участь у міжнародній торгівлі, теж має на увазі свою мовну специфіку.

   Професійна англійська. Курси для логістів із будь-якою підготовкою

   У будь-який час можна записатися на заняття або ж ознайомитися з пробним уроком. Проводиться англійська для логістів у дружній розкутій атмосфері. А поліпшити результати допоможе таке:

   Можливість залучення комп’ютерних програм, щоб змоделювати й описати англійською мовою деякі логістичні процеси
   Можна виконувати домашні завдання в онлайн форматі, фіксуючи власні помилки, зауваження викладача. Це дасть змогу аналізувати матеріал знову і знову, поки він не буде засвоєний повною мірою
   Освітні програми означають можливість залучення відео або ж мікрофона для повноцінного спілкування. Є можливість комунікувати і з іншими учасниками освітньої діяльності
   Звичайно, англійська для логістів означає поєднання як теорії, так і практики. Обов’язково проводиться підсумкове тестування, що дозволяє підтвердити результативність проходження курсів, повноцінне навчання. Це також виступає певним стимулом для учасників, щоб не просто сприймати все, що відбувається, як теорію, а й прагнути набрати потрібну кількість балів, пройти тестування, наочно переконатися в поліпшенні рівня.

   Під час вивчення англійської логістам буде забезпечена можливість самим моделювати ситуації, виступати з ініціативою більш детального вивчення окремих аспектів професійної діяльності. Частково задіюються елементи і business-english, тобто ділової англійської. Усе це дасть змогу значно легше спілкуватися як із бізнес-партнерами, так і з іноземними постачальниками, представниками наглядово-контролюючих органів.

   Усе для повноцінного вивчення

   У цьому сегменті наша компанія працює далеко не перший рік, тому вже напрацьована певна практика. Групи бувають різні не тільки за рівнем підготовки, а й за віком, за кількістю. А тому завжди обов’язково впроваджувати якісь індивідуальні елементи в процесі вивчення англійської на онлайн-курсах. Отримання сертифіката означатиме закінчення освітньої діяльності. Можна заздалегідь ознайомитися з програмою, а зрозуміти її краще допоможе наступна таблиця:

   Вступ до логістикиСюди належать базові та найпоширеніші поняття, описуються посадові обов’язки, бізнес-процеси. Обов’язкове вивчення логістичних скорочень, прийнятих в оформленні документації або в листуванні
   Базові відомостіСюди належить можливість обговорити стратегію і тактику дій, плани. Важливо вміти швидко реагувати і на позаштатні ситуації, які періодично виникають

   Важливо детально вивчити канали вантажоперевезень, специфіку всіх транспортних мереж і окремих видів транспорту: водний, повітряний, наземний, залізничний. Важливо вміти управляти закупівлями, обговорити види закупівельної продукції, управляти бюджетом, повноцінно взаємодіяти з постачальниками, розв’язуючи проблеми, що виникають, і обговорюючи партнерство в довгостроковій перспективі.

   Онлайн-курси для побудови кар'єри

   До речі, деякі люди не дарма розглядають цей вид освітньої діяльності і як можливість поліпшити своє резюме, зробити себе більш конкурентоспроможним на ринку праці. Особливо приємно, що доступні такі курси онлайн, і це робить навчання ще більш привабливим. Достатньо лише мати вихід в інтернет або ж завантажити навчальні матеріали, щоб мати до них доступ у будь-який час.

   Якщо з якихось причин людина не може бути присутньою на заняттях в онлайн форматі, то вона зможе завантажити необхідну інформацію, вивчити її самостійно або ж перенести час занять. Це залежить від кількості осіб у групі, від часу та інших чинників. Але обов’язкова націленість на результат. Програма дійсно цікава і вражає. Обговорюються крім перерахованого вище і види вантажів, тарифів, їхня специфіка, нюанси вибору найефективнішого транспортного засобу.

   Онлайн-навчання англійської доступне всім охочим

   Оскільки заняття проводяться у віртуальному форматі, це сприятливо позначається і на вартості. Не доведеться орендувати дорогі навчальні класи, офіси, аудиторії. Онлайн-навчання принесло набагато більше переваг, ніж може здатися спочатку. Це означає, що доступ до джерел знань буде і у тих логістів, які працюють не в столиці та інших великих містах, а у більш віддалених населених пунктах. Особливий акцент робиться на вивчення документації, вміння вести повноцінне ділове листування з окремими громадянами, представниками компаній, корпорацій. Вивчаються документи, які супроводжують міжнародні логістичні схеми. Дуже важливо вміти обговорити і нюанси оплати рахунків, види платежів та інші.

   Прямо зараз можна зателефонувати в нашу компанію, дізнатися більше про програму курсів, познайомитися з викладачами та зразками сертифікатів, які отримають всі учасники, що успішно пройшли підсумкове тестування.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×