Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

   Для підготовки фахівців у сфері логістики створено першу на території України Бізнес Школу Kyiv Logistics School. Тут можна пройти навчання логістиці онлайн із будь-якої точки світу. Школа дає можливість отримати нові ідеї та інструменти для керування логістикою.

   Ефективні курси логістики

   Kyiv Logistics School (KLS) спеціалізується на підготовці та підвищенні кваліфікації фахівців у галузі логістики та організації постачання продукції, вивченні питання управління та особливостей ринку вантажоперевезень. Основною метою курсів з логістики є отримання необхідних знань, їх систематизація для ефективнішого управління процесами на провідних позиціях. Програми орієнтовані як на молодих спеціалістів, які бажають отримати знання щодо ланцюгів постачання, так і на досвідчених управлінців.

   Серед наших програм можна обрати такі курси логістики, які найбільше відповідають завданням та рівню підготовки слухачів.

   Напрямок навчання

   Кому підходить

   Курси підвищення кваліфікації

   Фахівці з досвідом роботи в логістиці, керуючий персонал

   Майстер – класи

   Для спеціалістів різних підрозділів та управлінців

   Вебінари

   Для широкого кола фахівців, пов’язаних з організацією постачання та управління логістикою

   Корпоративне навчання

   Для керівників та власників бізнесу, які бажають навчити свій персонал

   Форуми

   Для початківців та підприємців

   Logistics Camps

   Для фахівців з України та за її межами, керівників, власників компаній, окремих співробітників, які бажають підвищити свої знання та отримати нові знайомства

   Логістичні бізнес-тури

   Для одного співробітника або цілої групи. Підійде як молодим компаніям, так і охочим вийти на новий рівень. Мета бізнес-турів – обмін досвідом із закордонними партнерами

   Тематична зустріч за інтересами

   Для всіх зацікавлених в обговоренні професійних тем

   Курси англійської для логістів

   Для бажаючих розвинути свої комунікативні навички у контакті із закордонними партнерами   Якісне навчання з логістики

   Бізнес Школа KLS має у своєму розпорядженні все необхідне для здобуття якісної та сучасної освіти:

   • навчальна платформа для обміну знаннями та досвідом
   • основа для створення мережі нетворкінгу для встановлення корисних професійних контактів
   • ексклюзивні та перевірені часом технології та інструменти
   • лабораторія для перевірки та адаптації інноваційних розробок, управлінських концепцій та організаційних стратегій у логістичній сфері

   Київська Школа Логістики надає широкий спектр освітніх послуг, кожна з яких розрахована на спеціалістів різного рівня. У нас можна підібрати найоптимальнішу програму навчання, у тому числі й у рамках корпоративного навчання. Кваліфікована допомога освітнього складу школи спрямована на освоєння різноманітних аспектів логістичної діяльності.

   Усі курси та тренінги з логістики спрямовані на підвищення компетенції спеціалістів галузі, освоєння та інтеграцію інноваційних технологій та методів роботи у щоденну професійну практику. Також велика увага приділяється питанням організації діловодства та технічним аспектам діяльності. Висвітлюються прикладні аспекти товарообігу, маркетингу.

   Крім того, школа є надійним партнером у питаннях міжнародної експертизи, надання послуг з логістичного консалтингу та операційного аудиту.

   Курси та тренінги з логістики

   Для найбільшої ефективності впровадження професійних знань у Школі Kyiv Logistics School розроблено та адаптовано різноманітні навчальні програми. Серед них професійні курси та тренінги з логістики.

   Розглянемо основні їх:

   1. Підготовчий курс

   Створений з розрахунку на початківців та представлений у форматі онлайн-лекцій. Передбачено практичні роботи та тестові завдання. Мета курсу логістики за допомогою інтенсивної програми в короткий термін ввести фахівця-початківця у професію, зорієнтувати в її специфіці і, зрештою, дати впевненість у своїй компетентності.

   1. Основний базовий курс

   Курс є єдиним проектно-орієнтованим в Україні. Основне завдання курсу допомогти вирішити виробничі завдання та підвищити кваліфікацію спеціалістів вже у процесі його проходження. За основу взято міжнародні стандарти управління процесами у логістиці. Це підтверджує, що якісне навчання логістиці вимагає залучення зарубіжного досвіду.

   Програмою передбачено індивідуальну роботу над власним бізнес-проектом з подальшим його захистом. Також слухачі матимуть можливість отримати індивідуальні консультації та коучинг-супровід від профільних викладачів.

   У програмі приділяють особливу увагу проектному менеджменту. Організовуються логістичні тури з оглядом складських комплексів різної спрямованості. Навчання логістики – чудова можливість освоїти престижну професію.

   1. Тематичні майстер-класи

   Як додаткові джерела підвищення професійних знань Kyiv Logistics School пропонує великий вибір тематичних майстер класів та тренінгів. Вони висвітлюються теми, із якими доводиться зіштовхуватися у щоденній роботі:

   • Економіка транспортної логістики
   • Складська логістика
   • Управління товарними запасами
   • Планування та прогнозування попиту та ін.

   Основна мета курсу логістики

   Навіщо варто пройти курс з логістики? Слухачі отримують комплексну підготовку у сфері бізнес-управління. Програми курсів формують розуміння організації, управління та регулювання основних логістичних процесів. Фахівці зміцнюють свої знання з питань контролю, планування та економічного супроводу діяльності на своїх підприємствах.

   На курсах навчання логістиці у Києві розглядаються важливі аспекти ефективного руху товарів, взаємодія постачальників та замовників. Висвітлюються питання організації відділів постачання та збуту. Крім того, порушуються питання моделювання діяльності організації в складних економічних умовах та багато іншого, що стане в нагоді для ефективної роботи.

   Закінчивши курси логістики, слухач набуває не тільки нових знань, а й удосконалює свої навички:

   • аналіз ланцюга збуту продукції для отримання максимального прибутку
   • розробка стратегій для плідної взаємодії з партнерами
   • планування діяльності компанії для збільшення показників ефективності
   • оптимізація транспортних витрат
   • модернізація діяльності складу
   • питання документаційного супроводу угод

   У чому відмінність якісного навчання з логістики у нашій школі? У програмах спеціалізованих курсів вивчаються математичне моделювання, статистичні розрахунки та інформаційний супровід процесів. Все це підвищує компетентність фахівців та робить компанію успішною серед конкурентів.

   Для кого потрібні курси підвищення кваліфікації

   Курси будуть корисні менеджерам-логістам та менеджерам, які займаються питаннями транспорту, закупівель та постачання. Основна мета курсу логістики – підвищення професійного рівня фахівців. Програми розраховані на менеджерів вищої та середньої ланки. Також передбачено навчання спеціалістів початкового рівня без спеціальної освіти.

   Перевага курсів підвищення кваліфікації в тому, що всі теми подаються та розглядаються з практичної точки зору, спираючись на досвід спеціалістів. У процесі навчання розглядаються найважливіші аспекти логістичної діяльності. Слухачі отримують можливість навчитися управляти закупівлями, регулювати запаси і в цілому оптимізувати діяльність складу та всього ланцюга постачання. Приділяється увага також оцінкці результатів діяльності. Все це вчить генерувати правильні рішення та раціонально використовувати ресурси компанії, керувати доступними матеріальними потоками.

   Основні програми навчання та підвищення кваліфікації

   Програми навчальних курсів розроблені спеціалістами KLS разом із досвідченими практиками. Почати навчання логістики у Києві просто, достатньо вибрати курс. Усі програми розподілені за напрямками.

   Програма

   Опис

   Основний курс

   Відкриває перед учасниками такі можливості:

   • кожен слухач захищає індивідуальний проект, який вирішує конкретне бізнес-завдання. В рамках курсу можлива розробка та підготовка стартапу на основі логістичних інновацій.
   • програмою передбачено вирішення бізнес-задач учасників. У цьому акцент робиться не так на просте інформування. Отримані знання вбудовуються у реальні процеси, тим самим підвищуючи продуктивність бізнесу.
   • теми програми орієнтовані на нагальні питання у сучасній практиці. Знання з теорії переходять у практику

   Управління проектами та ланцюгами постачання

   Дана програма проектно-орієнтована та метою курсу логістики є підготовка фахівців за напрямом Project Management. Учасники отримують індивідуальний коучинг та практичний супровід

   Основи управління запасами

   Учасники одержують системне уявлення про управління запасами. Висвітлюються всі питання, починаючи з поняття запасів, розрахунку оборотності. Вивчаються інструменти контролю за запасами. Курс допомагає систематизувати вже існуючі знання.

   Навчання логістики у Києві

   Київська Логістична Школа є єдиною, хто надає спеціалізовані освітні послуги у галузі логістики в Україні. У нас проходять комплексну підготовку фахівці, пов’язані за родом своєї діяльності з логістикою та управлінням ланцюгами постачання.

   На базі Школи проводяться регулярні тренінги підвищення кваліфікації, майстер-класи від провідних спеціалістів галузі.

   Навчання організоване із залученням професійних тренерів та коучів. Фахівці проводять комплексну оцінку слухачів з метою визначення найбільш актуальних для вивчення тем. До уваги береться й думка керівників організацій, які висувають свої пріоритети до освітньої програми. Школа організовує корпоративне навчання для лідерів українського виробничого ринку, рітейлерів, дистриб’юторів, експедиторських та вантажоперевізних компаній.

   Перевагою вивчення логістики в нашій школі є взаємодія менторів з учасниками на майстер класах, що проводяться. На них слухачі мають можливість реалізувати власний проект, опрацювати складні моменти в діяльності та вивести бізнес на новий рівень прибутковості.

   Доступне навчання логістиці онлайн

   За час своєї діяльності Школа Логістики розширила перелік послуг. Крім базових курсів організуються тренінги та навчальні форуми, метою яких є розвиток soft skills. Також доступні навчальні програми з навчанням логістики онлайн. Таким чином, KLS почала виконувати функції корпоративного університету.

   Дистанційне навчання – тренд нового часу. Не відриваючись від основної діяльності, слухачі курсів можуть пройти навчання за обраною програмою. Якісне навчання з логістики доступне без необхідності відвідувати навчальні аудиторії та витрачати дорогоцінний час.

   Навчання логістики онлайн доступно вже сьогодні на навчальній платформі Школи KLS. Усі уроки в рамках курсів надаються у форматі відео-лекцій. Кожен слухач може вибрати зручний для перегляду навчальних відео, не прив’язуючись до групи. Численні відгуки вже минулих навчання у дистанційному форматі свідчать про зручність цієї форми.

   Корпоративне навчання за індивідуальним сценарієм

   У рамках навчання у Школі Логістики передбачено навчання персоналу з однієї фірми, організації. Для створення оптимальної навчальної програми на попередньому етапі експертами школи фіксуються завдання, які ставить компанія. Обговорюються також і цілі, які мають бути досягнуті учасниками після закінчення навчання. У деяких випадках достатньо пройти курси підвищення кваліфікації з однієї з вже розроблених програм.

   Програма

   Опис

   Аудиторія

   Клієнтоорієнтована комунікація

   Освоєння та розвиток ефективних методів комунікації, спрямованої на клієнта за умов роботи колл-центра. Виявлення блоків у процесі доставки та їх усунення.

   Керівники, фахівці, співробітники кол-центру, диспетчери, водії та кур’єри відділу доставки

   Агрологістика

   Вивчення основних принципів та методів організації роботи вантажного автотранспорту, с/г техніки. Знайомство з принципами перевезення зерна та транспортування негабаритної техніки.

   Керівники логістичних служб, постачальники та власники спеціальної техніки та обладнання

   Закупівлі, керування постачальниками. Контракти та ЗЕД

   Вивчаються основні етапи зовнішньоекономічної угоди. Відпрацьовуються поетапно кроки процесу закупівель, їх вплив на досягнення цілей підприємства. Секрети довгострокового співробітництва та проведення результативних переговорів. Ознайомлення з основними процесами аналізу ЗЕД.

   Компанії виробники та дистриб’ютори, керівники логістичної служби, директори з логістики

   Складська логістика

   Розрахунок оптимальної площі складу та організація переміщення вантажів з метою оптимізації вільних площ. Питання обліку матеріалів різного призначення, в тому числі браку.

   Власники, керівники розподільчих центрів, складських комплексів, логістичних служб, операційні директори, постачальники спецтехніки та обладнання

   Компетенції в управлінні ланцюгами постачання

   Комплексне формування та аналіз матриць компетенцій. Розробка матриць для своєї команди. Освоєння практичних кейсів та методологій.

   Директори, ТОП-менеджери, управлінці всіх рівнів

   Ефективне керування товарними запасами

   Комплексне управління потоками товарів та сировини. Прогнозування попиту. Робота над ефективністю ланцюжка постачання. Практичні кейси та методології.

   Директори, ТОП-менеджери, менеджери всіх рівнів, аналітики, фахівці

   Будь-яка програма опрацьовується під конкретні запити організації. Також оцінюється початковий рівень підготовки учасників та поточні бізнес-запити. Корпоративне навчання спрямоване на формування та посилення конкурентних переваг компанії, що впливає на успішність та ефективність бізнесу загалом.

   Чим корисні професійні майстрикласи

   Kyiv Logistics School організовує додаткові заходи для набуття професійних знань та обміну досвідом. Ми пропонуємо тематичні тренінги та майстер-класи від провідних спікерів. Там проводяться живі обговорення тем, із якими доводиться зіштовхуватися в щоденній практиці.

   У рамках просування дистанційної освіти навчання логістики онлайн проводиться у форматі відеоконференцій. Перевага подібних заходів у можливості запросити найкращих експертів України та світу та отримати першокласні практичні знання.

   Професія логіста входить до переліку найбільш популярних у наш час. Сфера управління ланцюгами постачань та рухом вантажів передбачає постійне навчання та освоєння навичок із суміжних областей. Фахівець повинен виконувати багато функцій. Професія розвивається та потребує нових знань. Ось чому однієї освіти недостатньо, щоб залишатися на плаву тривалий час. Програми курсів та тренінгів з логістики у школі KLS враховують поточні тенденції. Саме тематичні зустрічі та круглі столи з провідними спікерами дають змогу отримувати актуальні та своєчасні знання без відриву від основної діяльності.

   Чим корисні форуми для логістів

   Заходи, де обговорюється широкий спектр комерційних, технічних питань, спеціально створені для підвищення знань фахівців з логістичної сфери. Форуми допомагають обмінятися досвідом та обговорити найактуальніші професійні питання.

   На обговорення виносяться вузькоспеціалізовані теми. Учасники одержують можливість знайти важливі для себе відповіді. Головною метою проведення форумів є обмін знаннями, навичками на користь розвитку бізнесу. У рамках заходів також виносяться на обговорення поправки до законодавства, коли в іншій ситуації зробити це неможливо.

   Крім того, проведення подібних заходів сприяє розвитку національної економіки, зміцнює міжнародні зв’язки. Завдяки сучасним тенденціям участь у заходах можлива у онлайн-форматі. Буде корисна участь у спеціалізованих конференціях як досвідчених керівників логістичних компаній, так і молодих спеціалістів.В результаті вони мають змогу отримати корисну інформацію від найкращих практиків.

   Навчання логістики– перспективне майбутнє

   Розвиток міжнародних відносин, прогрес у міжнародній комерції сприяють потребі у фахівцях логістах. Надалі ці процеси лише збільшуватимуться. Потреба хороших фахівців у цій галузі забезпечена на багато десятилітть.

   Сьогодні логіст-новачок без спеціальної освіти здатний знайти роботу. На допомогу молодому спеціалісту курси підвищення кваліфікації, по закінченні яких у поєднанні з накопиченням професійного досвіду забезпечено зростання кар’єрними сходами. Існує безліч варіантів для працевлаштування:

   • робота в логістичній фірмі, яка обробляє замовлення торгових мереж, заводів, сільгосппідприємств
   • працевлаштування на виробництво зі складанням, де різні компоненти та запчастини надходять із різних заводів
   • виробник власної продукції з розгалуженою мережею фірмових магазинів
   • робота у великих портах, аеропортах, на вокзалах, залізничних станціях

   Навчання логістики сприяє затребуваності на ринку праці.

   Що отримують наші випускники

   Після закінчення навчання логістики всі випускники школи отримують сертифікат про навчання або перепідготовку, а також дипломи, що свідчать про успішне проходження програми. Учасники організованих нашою школою таборів, форумів та бізнес зустрічей на запит також можуть отримати підтверджуючі документи.

   Навчання логістики згідно з міжнародною сертифікацією CSCMP Pro підтверджується цифровим сертифікатом. Всі вони відстежуються системою сертифікації і можуть бути підтверджені за відповідного запиту в базу.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×