Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

   SCPro™ Fundamentals Certification

   Київська Логістична Школа, офіційний партнер Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (Council of Supply Chain Management Professionals) з 2017 року та надає можливість підтримки та можливості проходження екзамену рівня SCPro™ Fundamentals Certification.

   Дана сертифікація включає вісім блоків з усіх напрямків в управлінні ланцюгами постачання та є офіційним підтвердженням володіння знаннями відповідного напрямку з моменту успішного складання екзамену та отримання сертифікату.

   Про Раду Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (Council of Supply Chain Management Professionals)

   Починаючи з 1963 року Рада професіоналів в управлінні ланцюгами постачання (CSCMP) забезпечує розвиток спільноти в сфері логістики та управління ланцюгами поставчання, кар’єрний розвиток та освітні можливості.
   Рада професіоналів в управлінні ланцюгами постачання є провідною глобальною асоціацією та присвячує свою діяльність дослідженню та освітній діяльності в управлінні ланцюгами постачання. Налічує більше 8 500 членів – провідних управлінців та експертів в сфері управління ланцюгами постачання з усіх галузей економіки, включаючи промисловість, урядові організації та провідні учбові заклади у 67 країнах світу.
   Організацією керує обрана група глобальних управлінців. Штаб-квартира знаходиться у Ломбарді (Чікаго), штат Ілінойс, США.
   Офіційний сайт: www.cscmp.org

   Що дає програма сертифікації та кому вона підходить:

   1

   Якісні фундаментальні знання

   Пошук та реалізація рентабельної навчальної програми та визначення та позиціонування потрібної навички в управлінні ланцюгами постачання.

   2

   Розвиток та підвищення посади

   Створити усвідомлення важливості глобальних ланцюгів постачання для бізнесу та розвитку власної кар’єри

   3

   Міжнародний досвід та розширення бізнесу закордоном

   Підвищення рівня англійської мови. Можливість розуміння стандартів міжнародного ведення бізнесу та управління ланцюгами постачання.

   4

   Підтвердження професійності

   Підтвердити професійну компетентність за допомогою рівнів сертифікації та професійного розвитку.

   Структура навчання SCPro™ Fundamentals Certification

   1

   Реєстрація, отримання доступу до онлайн кабінету, початок роботи з онлайн відео, текстовими матеріалами

   2

   Онлайн навчання протягом періоду від одного місяця з моменту реєстрації до одного року, самостійна робота з онлайн матеріалами

   3

   Підготовка до екзамену: самостійне вивчення додаткових матеріалів, проходження прикладів тестів

   4

   Складання екзамену онлайн в офісі Київської Логістичної Школи, отримання сертифікату

   8 блоків SCPro™ Fundamentals Certification:

   Блок 1. Supply Chain Management Principles - Принципи Управління Ланцюгами Постачання

   Принципи управління ланцюгами поставок – це чудовий блок для початку і вважається «пусковим майданчиком» для старту навчального та сертифікаційного процесу в ланцюзі постачання. Він забезпечує огляд на високому рівні кожної з функцій ланцюга постачання. Після завершення цього треку ви отримаєте широку оцінку того, як функціонує кожна з функцій окремих ланцюгів постачання та як вони “пов’язані” ланцюжком, щоб організації могли планувати та виконувати доставку продуктів та послуг для досягнення задоволеності клієнтів.

   Блок 2. Customer Service Operations - Клієнтський Сервіс

   Операції з обслуговування клієнтів вбудовані у всі аспекти ланцюга поставок; тому задоволення клієнтів та утримання клієнтів мають першорядне значення для кожної компанії. При належному впровадженні обслуговування клієнтів може бути сприятливим процесом та стратегією для створення задоволення клієнтів, що, в свою чергу, створює задоволених та відданих клієнтів. Підтримання цих відносин є ключовим фактором для продовження продажів та повторного ведення бізнесу. Для забезпечення задоволеності клієнтів на кожному рівні обслуговування клієнтів має бути закладена в культурі організації та повинна відповідати за кожного працівника. Цей сертифікаційний трек обговорює основи обслуговування клієнтів; звукові комунікації; поради по роботі з непростими клієнтами; процеси замовлення та повернення клієнтів (зворотна логістика); робочі кейси в обслуговуванні клієнтів; та юридичні проблеми.

   Блок 3. Transportation Operations - Транспортні Операції

   Транспотний блок містить реквізити для перевезення вантажів. Перевезення вантажів часто вимагає безлічі видів транспортування. Комбінація режимів може змінюватись залежно від вартості, значень, габаритів, ваги, частоти, залежних від часу вимог до доставки та інших спеціальних вимог (наприклад, небезпечних вантажів або вантажів, що охолоджуються). Основні елементи цього треку сертифікації включають види транспорту; транспортні технології; ролі та операції компанії в галузі транспорту; вплив транспорту на загальну економіку; стійкість у транспорті; і як розвивається поле для задоволення прогнозованих потреб майбутнього. Існують численні позиції в кожному з різних видів транспорту; залізниця, вода, повітря, авто- зд-перевезення та трубопровідний. Інші ключові позиції існують також у сфері митної, експедиторської, брокерської та транспортної безпеки для підтримки фактичного переміщення вантажів.

   Блок 4. Warehousing Operations - Складські Операції

   Сертифікаційний трек складських операцій пояснює основи складських операцій, включаючи розподільчі центри та центри реалізації. Основні елементи навчання включають роль складських та дистрибуційних центрів у ланцюзі поставок та інші ключові функції обробки товарів: отримання, переміщення, зберігання, збирання, упаковка та пакування. Інші процеси з додатковою вартістю, такі як крос-докінг та комплектування, також представлені, оскільки вони регулярно використовуються в складах та дистрибуційних центрах, таких як Амазон та Вольмарт. Крім того, система управління складом (WMS) представлена як ключова конкурентна основа складського бізнесу, що дозволяє складу ефективно працювати. Склади, центри реалізації та розподільчі центри постійно потребують персоналу та обладнаня, це окремо розглядається в навчальному блоці.

   Блок 5. Demand Planning - Планування Попиту

   Планування попиту часто вважається “двигуном”, який керує бізнесом і вимагає успішної співпраці та залучення всіх відомств. Серія сертифікації планування попиту представляє деталі, необхідні для створення та використання прогнозу для створення фактичного плану попиту. Прогнозування – це процес, який передбачає потреби клієнта. Процес планування попиту використовує прогноз, щоб розробити план, який забезпечує рівень запасів відповідним для прогнозованих потреб. План попиту використовується для створення реквізитів для відділу закупівель для отримання необхідних товарів та послуг. Він також використовується для планування виробничих замовлень на перетворення сировини та компонентів у готові вироби. Позиції аналітиків та планувальників в організації, що планують попит, дають людям міцну основу навичок для досягнення успіху в будь-якому аспекті організації широкого ланцюга поставок.

   Блок 6. Inventory Management - Управління Запасами

   Сертифікаційний блок управління запасами містить детальну інформацію для ефективного планування та управління рівнями запасів, щоб задовольнити запити клієнтів та забезпечити максимальну прибутковість організації. Персонал управління запасами зосереджується на досягненні балансу достатньої пропозиції для задоволення попиту клієнтів. Неефективне планування може призвести до недостатнього рівня запасів, що призведе до втрати продажів або надмірних запасів та фінансових списань застарілих запасів. Цей трек також висвітлює важливість та використання товарно-матеріальних цінностей у ланцюзі поставок; висвітлює різні види товарно-матеріальних цінностей; методи ефективного управління та контролю рівнів запасів; взаємозв’язок між прогнозуванням та управлінням запасами; та фінансовий вплив інвестицій в запаси. Оскільки товарні запаси є важливим аспектом у будь-якій організації, роботодавці мають постійну потребу у кваліфікованому персоналі планувати, аналізувати, поповнювати та захищати всі активи.

   Блок 7. Manufacturing & Service Operations - Виробничі операції

   Даний блок забезпечує ключовий елемент організації операцій у компанії. Визначає засади надання та управління ресурсами та перетворення сировини в готову продукцію. Цей сертифікаційний трек обговорює основи виробничих та сервісних операцій для ефективного взаємодії з іншими елементами по ланцюгу поставок. Цей сертифікаційний трек включає роль виробничих та сервісних операцій; пов’язування вимог ринку з вибором виробничих процесів; стратегії розташування об’єктів; планування об’єктів; важливість планування виробництва та контролю в синхронізованих операціях; важливість управління якістю та вимірювання продуктивності; та вплив нових технологій на операції. Деякі загальні позиції в організації виробничих та сервісних операцій включають в себе опис вимог до операторів збору, машиністів, зварювальників, планувальників виробництва, технічного обслуговування та персоналу із забезпечення якості.

   Блок 8. Supply Management & Procurement - Закупівлі в управлінні ланцюгами постачання

   Управління постачаннями та закупівлями представляє деталі того, як замовляють товари та послуги шляхом перетворення замовлень на придбання, створених організацією, що планує попит, у замовлення на придбання, які видаються постачальникам. У цьому треку особливий акцент робиться на ідентифікації постачальників, відборі та затвердженні, пошуку діяльності, переговорах з постачальниками та загальному систематичному підборі товарів та послуг. Технологічні інновації, а також численні варіанти транспортування дозволяють організаціям, що здійснюють закупівлі, постачати товари в усьому світі для досягнення найкращих цінових рішень для задоволення їхніх потреб. У організаціях, що здійснюють закупівлі, часто існують численні позиції, і їх називають покупцями, аналітиками, товарознавцями та адміністраторами субпідряду.

   Умови навчання

   Ціна

   $ 265

   Тривалість навчання: З моменту отримання доступу упродовж одного календарного року

   • Онлайн матеріали
   • Доступ до онлайн матеріалів та симуляцій тестів
   • Екзамен
   • Рекомендуємо пройти один навчальний блок та скласти іспит, а потім прийняти рішення щодо придбання решти 7ми блоків

   ПОСИЛАННЯ НА НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО З ОФІЦІЙНОГО САЙТУ WWW.CSCMP.ORG:

   Supply Chain Management Principles

   Customer Service Operations

   Місце проведення настановчої сесії та складання іспиту

   Залишились запитання?

   Напишіть свої контактні данні та наш менеджер звяжеться з Вами

    © Всі права захищено 2021

    Заказать звонок

     

     ×
     Замовити дзвінок

      

      ×
      Request a call back

       

       "send"

       ×