Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Навчання /

   Майстер - класи

   Майстер - класи

   Київська Логістична Школа єдиний провайдер освітніх послуг в Україні, що надає можливість комплексного навчання фахівців в галузі логістики і управління ланцюгами постачань.

    Школа Логістики регулярно проводить тренінги з логістики для підвищення кваліфікації фахівців різних підрозділів: ефективне управління запасами, закупівлі, базове навчання логістів та семінари для управлінців в логістиці.

    Крім регулярних майстер-класів з логістики експерти Логістичної Школи щодня проводять корпоративні навчання для провідних українських компаній – лідерів ринку виробників, рітейлу, дистрибуції, перевізників та експедирування.

    Професійні тренери і коучі проводять якісну оцінку персоналу, щоб визначити важливі і актуальні теми для проходження учнями.  Обов’язково враховуються побажання керівника і власників бізнесу, щодо освітніх програм.

    На первинному етапі перемовин експерти фіксують завдання і цілі, які повинні бути досягнуті учасниками навчання шляхом проходження тренінгу, які вигоди і показники повинна отримати компанія у підсумку.

    Спільно з менторами учасники майстер-класів з логістики проходять програму навчання, реалізують складні власні проекти і досягають нового рівня прибутковості підприємства.

    

    Київська Школа Логістики з моменту відкриття стала навчати на курсах логістики, а також виконувати роль корпоративного університету, тому що організовує не тільки навчання логістики, а й проводить тренінги та майстер-класи для розвитку soft skills.

   Кому потрібні майстер-класи з логістики та курси логістики

   Логістика – сфера постійного розвитку, технічних інновацій і державних нововведень. Фахівці сфери логістики знаходяться в режимі постійного навчання та моніторингу профільних новин.

    Київська Логістична Школа – платформа для обміну досвідом, знаннями і рішеннями для бізнесу.  Регулярні тренінги з логістики та майстер-класи з логістики присвячені найактуальнішим питанням, які стоять на порядку денному більшості компаній.

    Експерти Школи Логістики викладають на тренінгах з логістики для транспортних, експедиторських, рітейл і компаній дистриб’юторів.  Серед учасників навчання присутні менеджери середньої ланки і ТОП-менеджмент компаній, окремі курси запускаються для новачків і студентів.

    Курси логістики будуть корисні для розвитку будь-якого бізнесу, тому що  допомагають отримати за короткий період найкорисніші та актуальні знання з галузі, що дозволяє компаніям не вчитися на власних помилках, інвестуючи величезні фінансові та часові ресурси, набиваючи гулі шляхом проб і помилок, а переймати і користуватися досвідом колег по цеху.

    Тренінги, майстер-класи та курси логістики допомагають швидко перебудувати і оптимізувати бізнес-процеси зі слабкими місцями, шляхом консалтингу з кращими експертами-практиками Школи Логістики.  Тренери відкрито діляться знаннями і впливають на якість побудови роботи всередині компаній-учасниць навчання логістики.

   Результат майстер-класів з навчання логістики

   Практичні навички в галузі логістики – найважливіший фактор у виборі фахівця на ринку України, але на жаль, роботодавці і самі фахівці закривають очі на основу основ – теоретичну концепцію.

    Фундаментальна підготовка фахівців в теорії допомагає побачити картину ланцюжка постачань цілісно, чітко виділяти розриви і запобігати появі проблемних зон.  Всі ці прості на перший погляд дії економлять до 15% чистого прибутку компанії щорічно, адже підприємство перестає нести збитки на десятках витрат, що можуть формуватися роками на базі існуючих недоліків.

    Такими навичками володіють високопрофесійні управлінці, які пройшли десятки підвищень кваліфікації, постійно підвищують свій рівень кваліфікації, що інвестують час і ресурс в теоретичну освіту.  Важливо мати правильні практичні навички, які виробляються на фундаменті якісних теоретичних знань. Адже часто практичні навички можуть бути сформовані у самоучок, що не є поганим на початковому етапі кар’єрного розвитку, але не завжди дозволяє коректно вести бізнес в сучасних реаліях швидкої адаптації і нестійкості ринку вже на рівні середнього та ТОП-менеджменту.

    Тому, Школа Логістики відповідально підходить до підготовки лекційних та теоретичних матеріалів, адже наша головна задача – допомогти виростити всередині компанії справжніх професіоналів, які будуть розуміти всю специфіку бізнесу і вміти адаптувати отримані знання на практиці.

   Стратегія і тактика логістичної системи на майстер-класах з логістики

    Логістична система – важлива складова будь-якого підприємства.  Комплексний підхід в управлінні ланцюгами постачань дозволяє компанії дотримуватися стратегії сталого розвитку.

    Головна стратегія, якої дотримується Школа Логістики під час проведення освітніх програм – допомогти компаніям партнерів побудувати стійкий ланцюжок постачань, адже це вагома основоположна практика для будь-якого бізнесу в Україні.

    Ланцюг постачань – це не просто доставити товар до дверей клієнта, а й закупити сировину, виробити продукцію, зберігати на складі, сортувати і комплектувати під час відбору замовлення, а також обов’язково вчасно привезти клієнту.  Цими процесами керують різні підрозділи, але важливо розуміти, що вони повинні працювати в унісон, щоб підтримувати високий рівень клієнтського сервісу і зберігати лідируючі позиції серед конкурентів на ринку.

    Навчання логістиці і логістика навчання курси допомагають компаніям вийти на новий рівень доходів, тому що за рахунок придбаних нових знань і досвіду на курсах з логістики фахівці підвищують ефективність операцій і особисту продуктивність в роботі, скорочується кількість витрат і неприбуткових операцій.

   Оцінка ефективності логістики на тренінгах логістики

   Експерти Школи Логістики перед початком логістичного навчання дають учасникам тренінгів і майстер-класів завдання – провести оцінку ефективності логістики на підприємствах за ключовими показниками, індексами і критеріями, що дозволяють зрозуміти рівень злагодженості ланцюжка постачань і виділити головні теми, які важливо проговорити під час навчання.

    На заняттях учасники навчання логістиці діляться з тренерами статусом за показниками ефективності, а також обговорюють планові цілі і завдання для їх оптимізації або утримання на високому рівні, які можуть бути реально досягнуті після логістика курси.

    Київська Логістична Школа – єдина освітня платформа в Україні, де з учасників навчання логістики вирощують висококваліфікованих фахівців, здатних самостійно проводити оцінку ефективності їх компанії, визначати слабкі місця і зони для розвитку.

    Дані вміння допомагають компаніям контролювати свої показники і вчасно реагувати на їх коливання, що в свою чергу позитивно впливає на економічну складову будь-якого бізнесу, допомагає зберігати лідерські позиції на ринку і бути впевненими в завтрашньому дні.

    Також внутрішній аудит бізнес-процесів дозволяє скоротити частоту проведення зовнішнього аудиту, адже підтримка і контроль стійких показників – фактор високого рівня операційної ефективності.

    Чому важлива оцінка ефективності логістики?  На підприємствах, де одним з ключових показників клієнтського сервісу є доставка товару, важливо контролювати всі ланки ланцюжка постачань.  Для цього під час курсів учасники формують свій індивідуальний звід показників, згідно особливостей бізнесу, для кожного підрозділу компанії, де чітко зафіксовані норми і відхилення. 

   Логістика навчання складського господарства, її сутність і методи на тренінгах з логістики

    Організувати складське зберігання – завдання не з легких, особливо коли розмова йде про багатотисячне зберігання різногабаритних SKU на невеликих площах.

    На курсах Київської Логістичної Школи провідні українські та міжнародні експерти галузі складського господарства діляться своїм досвідом з учасниками логістичних курсів, розбирають найважливіші та найактуальніші теми в даній галузі.

   Вступні заняття присвячені логістичної концепції складу і системі складування, де учасники визначать місце складу в ланцюзі постачань компанії, стратегію складування і функціонал складу.

    Також компанії навчаються здійснювати розрахунок потреби в складуванні, планувати топологію складського комплексу згідно особливостей товару, управляти і контролювати реінжинірингом складських процесів всередині компанії.

    Під час навчання учасники курсу вивчають всі типи складських операцій, додатково детально розбираючи особливості таких етапів як: комплектація, контроль, упаковка і відвантаження замовлень.

    Важливим блоком навчання логістики на курсах логістики складського напрямку є автоматизація складських операцій з детальним обговоренням інформаційних систем.  Експерти поділяться своїм досвідом впровадження автоматизації на різних бізнес-процесах в складських комплексах, наприклад, на етапі обробки замовлень, що в свою чергу суттєво збільшує швидкість відвантаження.  Експерти розкажуть про існуюче програмне забезпечення для автоматизації складського господарства і методи його впровадження для оптимізації діяльності складу.

   Матеріальні запаси в логістиці складського господарства

    Ефективне управління товарними запасами – один із ключових напрямів освітніх програм Київської Логістичної Школи.

    На даний момент ринок активно шукає шляхи оптимізації економічного стану на підприємствах, а правильно прораховані матеріальні запаси допомагають не заморожувати зайві кошти в складському зберіганні, підвищувати оборотність і скорочувати кількість складських площ.

    Ринок України з 2020-го року перебудувався під нові умови – замовлення маленьких партій дозволяють раціонально управляти бюджетами компанії, бути гнучкими і перебудовуватися в випадки коливання ринку або зміни вектору розвитку підприємства.

    Якісне управління товарними замовленнями також дозволяє підтримувати високий рівень клієнтського сервісу – швидке, якісне і повно-об’ємне відвантаження замовлення.  Адже знаючи закони сезонності, планування і прогнозування попиту, на базі існуючих потреб постійних клієнтів, можна підтримувати необхідний рівень товарних запасів для оперативної доставки замовлень, що додатково позитивно впливає на репутацію компанії.

   Навчання логістики процесів міжнародних вантажоперевезень на логістичних курсах

    Київська Логістична Школа професійно навчає логістів, експедиторів, перевізників та транспортні компанії всім типам вантажоперевезень, в тому числі одним з найскладніших – міжнародним.

    Скільки існує правил, законів і понять, які необхідно знати, щоб почати вести діяльність з міжнародних перевезень?  Їх число незліченно, адже практично кожен день з’являються нові тонкощі і специфіка в цій галузі.  Фахівці повинні бути гнучкими, постійно займатися самоосвітою, проходити логістика навчання, тримати руку на пульсі і регулярно проходити підвищення кваліфікації, де експерти-практики поділяться власним досвідом і актуальними знаннями.

    Під час проходження навчання логістики з міжнародних вантажоперевезень учасники розберуть авто, авіа, морські та залізничні перевезення, дізнаються всі переваги і недоліки даних методів перевезень, а також визначать в яких випадках вигідніше використовувати змішаний тип перевезень – Мультимодальний.

    Транспортна логістика навчання

    На тренінгах та майстер-класах у Школі Логістики експерти відповідають на гострі і головні питання, що цікавлять учасників освітніх програм щодо організації роботи транспортної логістики.  Тут справжні професіонали своєї справи розповідають про всі існуючі підводні камені та нюанси, що можуть виникнути в роботі транспортного відділу.

    Навчання логістики по економіці транспортної логістики учасники розбирають специфіку роботи зі своїм і найманим автопарком, виділяють статті витрат, операційні показники діяльності автопарку, підходи в управлінні магістральної доставкою, а також методи оптимізації доставки.

    Також на логістика курси учасники дізнаються про фактори впливу на економіку транспортної логістики, мотивацію персоналу і то, як підвищити продуктивність транспортної логістики.

    

   Обов’язково обговорюємо методи впровадження автоматизації в роботі транспортної логістики, адже вона може допомогти суттєво оптимізувати діяльність компанії.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×