Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Навчання /

   Корпоративне навчання

   Корпоративне навчання

   Здобуття нових знань, умінь, навичок актуально практично в будь-якій сфері. У тому числі багатьох цікавить корпоративне навчання для логістів, що дозволяє вести бізнес ефективніше, мінімізувати витрати. Розроблено спеціальну програму, яка буде цікава фахівцям з будь-яким досвідом роботи.

   Корпоративне навчання для логістів та менеджерів

   Логістика сама по собі почала формуватися ще кілька століть тому. Вже тоді передові полководці, воєначальники, політичні діячі розуміли, що багато в чому успіх битви і навіть доля держави залежать від того, наскільки організовано транспортне сполучення, підвезення продуктів харчування, медикаментів, робочої сили в ту чи іншу точку простору. На сьогоднішній день нагромаджено величезний досвід, і корпоративне навчання для логістів стане ще одним підтвердженням.

    

   Змінюються нормативно-правові акти, що регулюють цю сферу. Причому, як правило, у бік посилення. Корпоративне навчання для логістів торкається цих питань, дозволяючи розібратися у великому обсязі існуючих стандартів, регламентів, норм національного законодавства та міжнародного права. У міжнародному правовому полі діють різноманітні конвенції та інші нормативно-правові акти. У зоні національного права діють кодекси, ухвали, укази.

   У процесі корпоративного навчання для логістів зачіпаються різні аспекти, і правова сфера лише один з них. Фактично, логістика — це наука, яка ґрунтується на досягненнях різних сфер. Відповідно, регулюється вона різними правилами, нормами, що стосуються екологічного права, транспортних регламентів, правил протипожежної безпеки та багатьох інших.

   Кому необхідні курси для логістів

   Сучасні програми побудовані таким чином, щоб бути корисними, зрозумілими людям, зайнятим у даній сфері: рядовим співробітникам, керівникам середньої, вищої ланки, а також професіоналам, які виконують контрольні функції, складають звітності, проводять інвентаризацію. Таким чином, курси для логістів — це вигідне вкладення коштів, що дозволить оптимізувати роботу всього підприємства.

    

   Звичайно, з програмою можна і потрібно ознайомитись завчасно. Як видно, курси для логістів не мають на увазі нічого зайвого, адже вони не схожі на програми навчання, прийняті у середніх чи вищих навчальних закладах. Інформація подається чітко, лаконічно, структуровано, повною мірою охоплюючи теорію та практику. Також є такі особливості:

    

   • Вивчаються теоретичні основи та практичні кейси
   • Розглядаються прецеденти, які вже мали місце на практиці
   • Передбачається можливість ставити питання, розглядати якісь аспекти діяльності логістів детальніше.

    

   Такі заняття не тільки корисні, а й цікаві. Часто на курсах для логістів торкаються питаннь чисто технічного характеру, наприклад, вибір оптимального транспортного засобу. Порушуються й аспекти взаємодії з представниками митних органів та інших наглядово-контрольних інстанцій.

   Якісне навчання логістів

   Іноді власники бізнесу відправляють на навчання фахівців, які, як планується, мають обійняти керівні посади. Однак навчання логістів буде корисним практично всім, хто так чи інакше задіяний у цій сфері. Це дозволить працівникам незалежно від посади, статусу вміти швидко орієнтуватися у ситуації і приймати вірні рішення, створені задля мінімізації матеріальних і тимчасових втрат.

    

   Проводиться навчання логістів відповідно до сучасних стандартів, що використовуються у сфері підвищення кваліфікації. Зокрема, актуально наступне:

    

   • Залучення сучасних віртуальних програм. Це означає можливість проходити матеріал у тому числі і в онлайн форматі: тести, розбір практичних випадків, питання для самоконтролю та інше
   • Обов’язкове дотримання програми, наміченого плану, в тому числі і за часом. Навчання має на увазі строго певну кількість годин
   • Є різні графіки, які дозволять пройти навчання практично всім охочим

    

   У процесі навчання логістів приділяється увага інформаційним, матеріальним та іншим потокам, питанням страхування, процесу постачання, закупівель. Враховується специфіка транспортування, зберігання вантажів, присвоєння тих чи інших класів, категорій.

   Професійне корпоративне навчання співробітників

   Є і поняття прикладної логістики, що стосується транспортних засобів, закупівель, постачання, управління запасами та зберігання, виробництва. Плюс корпоративне навчання співробітників означає вивчення основ митного регулювання, маркетингу та інших аспектів.

   Матеріал подається структуровано, кожна його частина логічно випливає з попередньої. Крім того, корпоративне навчання співробітників має на увазі цілком адекватну вартість. Під час занять можна буде ознайомитись із передовими технологіями, інноваціями, що дозволить мінімізувати ризики, максимально автоматизувати цю сферу діяльності.

   Вивчається і менеджмент, специфіка роботи з партнерами, замовниками та клієнтами. У процесі корпоративного навчання співробітників приділяється увага тій чи іншій сфері бізнесу. Наприклад, свої нюанси будуть, якщо компанія займається у сфері виробництва сільськогосподарської продукції, медикаментів та фармацевтики, одягу тощо. Хоча для всіх цих сфер логістика матиме однакові базові складові.

   Навчання менеджерів з логістики

   Здебільшого програма цікава менеджерам, оскільки саме на їхні плечі повною мірою лягає відповідальність за організацію всіх процесів, здійснення контролю. Якщо цікавить програма менеджер з логістики, навчання матиме на увазі наступне:

   • Специфіка організації транспортування за допомогою різних видів транспорту: наземного, повітряного, морського, залізничного або за допомогою комбінованих способів
   • Опрацювання маршруту, облік всіляких ризиків у дорозі
   • Виробництво розрахунку, вміння користуватися законодавчою базою, управління закупівлями

   Крім того, менеджер з логістики, навчання для котрого пропонує наша компанія, повинен розбиратися і в нюансах укладання договорів транспортування, в експедируванні, управлінні ризиками, оптимізації способів доставки. Звичайно, важливо знати психологію спілкування з людьми. Часто клієнти, звертаючись до логістичних компаній, оцінюють в першу чергу оперативність отримання відповідей на питання, кмітливість персоналу, компетентність менеджерів та інші фактори.

   Грамотне навчання менеджерів з логістики означає вміння чітко орієнтуватися і в різних видах транспорту, наприклад, платформи, фури, фургони, причепи та напівпричепи, автопоїзди, рефрижератори, ізотермічні фургони, і це не повний перелік. Вони відрізняються місткістю, швидкісним режимом, можливістю забезпечити додаткові умови вантажу.

   Сучасний підхід у корпоративному навчанні для логістів

   Так, люди мають різний досвід. Деякі приходять до цієї сфери після закінчення середніх та вищих профільних навчальних закладів, а інші люди проходять навчання безпосередньо в компанії, пізнаючи все на практиці. Зрозуміти специфіку корпоративного навчання для логістів також допоможе наступна таблиця:

   Національні особливості

   Враховується робота саме на регіональному ринку, всередині країни

   Міжнародна специфіка діяльності

   Враховується організація логістичних процесів, якщо здійснюються експортно-імпортні операції

    

   Фахівці вивчають також інші аспекти, наприклад, визначати та розраховувати вартість збитків. Причому потрібно  передбачати подібні ризики заздалегідь. Заздалегідь треба вміти продумати можливість настання форс-мажорних обставин різного характеру, починаючи від специфічних погодних умов і до природних катаклізмів і навіть локальних техногенних катастроф. Все це по-різному впливає, наприклад, у деяких випадках достатньо лише оперативно змінити маршрут або транспорт.

   Всебічні знання з логістики

   Звичайно, багато в чому успіх залежить і від того, наскільки людина налаштована на здобуття нових знань, умінь, навичок. Вкрай важливо регулярно відвідувати корпоративні заняття для логістів, розбирати практичні кейси, прецеденти, ставити питання, виконувати деякі домашні завдання, займатися самоконтролем щодо перевірки засвоєння знань.

    

   Будь-яке корпоративне навчання, і логістика теж не виняток, означає сумлінну взаємодію, партнерство з викладачами. Успіх багато в чому залежить від наявності навичок самодисципліни, відповідальності, мотивації та розуміння, навіщо необхідне подібне навчання, чим воно буде корисним. Передбачено певну кількість годин занять, а потім після закінчення програми і при проходженні тестування співробітники отримують відповідні документи, що підтверджують закінчення курсу.

   Перспективи кар’єрного зростання

   Повноцінне проходження корпоративного навчання для логістів відкриває широкі перспективи кар’єри. Можна буде сміливо вказувати це навчання у резюме, що підвищить цінність співробітника у цьому сегменті ринку. Незважаючи на популярність, логістика не дарма вважається досить конкурентною сферою. Доводиться конкурувати з випускниками численних середніх, вищих навчальних закладів. До того ж дана сфера апріорі означає, що необхідно буде вчитися, вдосконалюватися все життя. Регулярно з’являються нові технології, змінюється програмне забезпечення, нормативно-правова база, тому важливо завжди бути в курсі подій.

   Вартість проходження подібних курсів є цілком прийнятною. Якщо мається на увазі саме корпоративне навчання, то передбачено додаткові знижки, максимально лояльні умови співпраці. Заздалегідь можна ознайомитися з програмою, вивчити кількість годин, оцінити співвідношення теорії та практики, обрати відповідний час та зручні способи оплати курсів.

   Навчання та підвищення кваліфікації

   Навіть якщо людина вже має певні знання, досвід роботи, підвищення кваліфікації на подібних курсах теж необхідне. Співробітники навчаються встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, виявляють закономірності, що дозволить їм ефективно управляти інформаційними, економічними, матеріальними потоками.

   Якщо впровадити практично отриманий після курсу досвід, то вдасться значно мінімізувати витрати, оптимізувати роботу компанії. Нерідко вдається скоротити витрати на 30%. Це можливо завдяки тому, що буде менше допущено помилок в обробці замовлень клієнтів, буде менше затримок вантажу в дорозі. Це значно підвищує рівень обслуговування клієнтів, формує позитивну репутацію самої компанії.

   Можливо, десь досі існує стереотип, що логістика є чимось досить складним та специфічним, але насправді багато залежить від того, наскільки продуманою є програма навчання та наскільки кваліфіковані викладачі. Насправді це дуже захоплююче заняття, що дозволяє поєднати теорію з практикою, суворий технічний підхід та вміння мислити креативно, нестандартно.

   Наша компанія надає послуги з корпоративного навчання для логістів далеко не перший рік з огляду на всі аспекти діяльності. Налагоджено роботу з представниками малого, середнього та великого бізнесу, з великими та малими групами. Звичайно, пропонуються різноманітні схеми оплати, графіки, враховується і те, що в основному проводиться навчання без відриву від роботи. Крім того, допомагають сучасні освітні платформи, програми доступні у віртуальному форматі. Враховується необхідність легкого, логічного способу подачі матеріалу, щоб підвищити рівень засвоєння, тобто коефіцієнт корисної дії таких курсів буде дуже високим.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×