Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

   Сертифікація SCPro™ Level One

   Київська Логістична Школа, офіційний партнер Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (Council of Supply Chain Management Professionals) з 2017 року та надає можливість підтримки та проходження екзамену рівня SCPro™ Level One: Cornerstones of Supply Chain Management.

   Дана сертифікація - це єдиний галузевий сертифікат, який охоплює комплексно ланцюг постачання end-to-end і вимагає від кандидатів продемонструвати свої знання щодо восьми ключових напрямків в управлінні ланцюгами постачання.

   Про Сертифікацію SCPro™ Level One: Cornerstones of Supply Chain Management

   Досягнення сертифікації SCPro ™ Level 1 відрізняє кандидатів від своїх колег як експертів з управління ланцюгами постачання з комплексними знаннями для позитивного впливу на організацію з фокусом на такі теми та поняття як процеси, стратегії, технології, глобальність та оцінювання за напрямками:

   • інтегроване управління ланцюгами постачання
   • інтегроване управління попитом та постачанням
   • управління попитом та закупівлями
   • виробничі та сервісні операції
   • перевезення
   • управління запасами
   • складські операції
   • управління замовленнями та клієнтський сервіс

   Що дає програма сертифікації та кому вона підходить:

   1

   Якісні фундаментальні знання

   Пошук та реалізація рентабельної навчальної програми, визначення та позиціонування потрібної навички в управлінні ланцюгами постачання
    

   2

   Розвиток та підвищення посади

   Створити усвідомлення важливості глобальних ланцюгів постачання для бізнесу та розвитку власної кар’єри
    

   3

   Міжнародний досвід та розширення бізнесу закордоном

   Підвищення рівня англійської мови. Можливість розуміння стандартів міжнародного ведення бізнесу та управління ланцюгами постачання
    

   4

   Підтвердження професійності

   Підтвердити професійну компетентність за допомогою рівнів сертифікації та професійного розвитку
    

   Про Раду Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (Council of Supply Chain Management Professionals)

   Починаючи з 1963 року Рада професіоналів в управлінні ланцюгами постачання (CSCMP) забезпечує розвиток спільноти в сфері логістики та управління ланцюгами поставчання, кар’єрний розвиток та освітні можливості.
   Рада професіоналів в управлінні ланцюгами постачання є провідною глобальною асоціацією та присвячує свою діяльність дослідженню та освітній діяльності в управлінні ланцюгами постачання. Налічує більше 8 500 членів – провідних управлінців та експертів в сфері управління ланцюгами постачання з усіх галузей економіки, включаючи промисловість, урядові організації та провідні учбові заклади у 67 країнах світу.
   Організацією керує обрана група глобальних управлінців. Штаб-квартира знаходиться у Ломбарді (Чікаго), штат Ілінойс, США.
   Офіційний сайт: www.cscmp.org

   Структура навчання SCPro™ Level One: Cornerstones of Supply Chain Management Certification

   1

   Реєстрація, подання анкети на перевірку відповідности критеріїв досвіду та рівня освіти кандидата.

   Кандидат самостійно заповнює онлайн анкету на англійській мові. Якщо неодбхідно отримати допомогу з перекладом, Киівська Логістична Школа сприяє із даним запитом.
    

   2

   Отримання доступу до онлайн кабінету, початок роботи з онлайн відео та текстовими матеріалами.

   Від 3х до 5ти календарних днів займає адміністративна організація доступу до онлайн кабінету та матеріалів.

   3

   Навчання протягом періоду від одного місяця з моменту реєстрації до одного року, самостійна робота з онлайн матеріалами.

   Підготовка до іспиту: самостійне вивчення додаткових матеріалів, проходження симулятору тестів

   На екзамен потрібно зареєструватися відповідно до графіку екзаменаційних днів (графік – на даній сторінці нижче).
   Екзамен потрібно скласти не пізніше одного року з моменту отримання доступу до онлайн матеріалів.

   4

   Складання онлайн іспиту з залученням онлайн аудитора.

   Через 2-3 дні на пошту надсилається інформація про результат іспиту. Через 3-5 днів у випадку успішного тестування, надсилається сертифікат.
   У випадку отримання низької кількості балів під час екзамену, що є недостатньою для успішного складання іспиту, перездача екзамену можлива не раніше ніж через 30 днів при умові оплати за перездачу – 395$.

   Сертифікат є дійсним протягом 2х років з дати складання іспиту.

   Відновлення можливе без перескладання екзамену завдяки отримання додаткових балів під час навчання на інших програмах CSCMP або після складання SCPro™ Level Two.

   8 ключових напрямків навчання та основа для 160 питань на іспиті SCPro™ Level One: Cornerstones of Supply Chain Management Certification:

   Integrated Supply Chain Management - Інтегроване управління ланцюгами постачання

   Принципи управління ланцюгами поставок – це чудовий блок для початку і вважається «пусковим майданчиком» для старту навчального та сертифікаційного процесу в ланцюзі постачання. Він забезпечує огляд на високому рівні кожної з функцій ланцюга постачання. Після завершення цього треку ви отримаєте широку оцінку того, як функціонує кожна з функцій окремих ланцюгів постачання та як вони “пов’язані” ланцюжком, щоб організації могли планувати та виконувати доставку продуктів та послуг для досягнення задоволеності клієнтів.

   Order Fulfillment and Customer Service - Управління замовленнями та клієнтський сервіс

   Операції з обслуговування клієнтів вбудовані у всі аспекти ланцюга поставок; тому задоволення клієнтів та утримання клієнтів мають першорядне значення для кожної компанії. При належному впровадженні обслуговування клієнтів може бути сприятливим процесом та стратегією для створення задоволення клієнтів, що, в свою чергу, створює задоволених та відданих клієнтів. Підтримання цих відносин є ключовим фактором для продовження продажів та повторного ведення бізнесу. Для забезпечення задоволеності клієнтів на кожному рівні обслуговування має бути закладена в культурі організації та повинна відповідати за кожного працівника. Цей сертифікаційний трек обговорює основи обслуговування клієнтів; звукові комунікації; поради по роботі з непростими клієнтами; процеси замовлення та повернення клієнтів (зворотна логістика); робочі кейси в обслуговуванні клієнтів; та юридичні проблеми.

   Transportation - Транспортні Операції

   Транспортний блок містить реквізити для перевезення вантажів. Перевезення вантажів часто вимагає безлічі видів транспортування. Комбінація режимів може змінюватись залежно від вартості, значень, габаритів, ваги, частоти, залежних від часу вимог до доставки та інших спеціальних вимог (наприклад, небезпечних вантажів або вантажів, що охолоджуються). Основні елементи цього треку сертифікації включають види транспорту; транспортні технології; ролі та операції компанії в галузі транспорту; вплив транспорту на загальну економіку; стійкість у транспорті; і як розвивається поле для задоволення прогнозованих потреб майбутнього. Існують численні позиції в кожному з різних видів транспорту; залізниця, вода, повітря, авто- зд-перевезення та трубопровідний. Інші ключові позиції існують також у сфері митної, експедиторської, брокерської та транспортної безпеки для підтримки фактичного переміщення вантажів.

   Warehousing - Складські Операції

   Сертифікаційний блок складських операцій пояснює основи складських операцій, включаючи розподільчі центри та центри реалізації. Основні елементи навчання включають роль складських та дистрибуційних центрів у ланцюзі поставок та інші ключові функції обробки товарів: отримання, переміщення, зберігання, збирання, упаковка та пакування. Інші процеси з додатковою вартістю, такі як крос-докінг та комплектування, також представлені, оскільки вони регулярно використовуються на складах та дистрибуційних центрах, таких як Амазон та Вольмарт. Крім того, система управління складом (WMS) представлена як ключова конкурентна основа складського бізнесу, що дозволяє складу ефективно працювати. Склади, центри реалізації та розподільчі центри постійно потребують персоналу та обладнання, це окремо розглядається в навчальному блоці.

   Demand and Supply Integration - Інтегроване управління попитом та постачанням

   Планування попиту часто вважається “двигуном”, який керує бізнесом і вимагає успішної співпраці та залучення всіх відомств. Серія сертифікації планування попиту представляє деталі, необхідні для створення та використання прогнозу для створення фактичного плану попиту. Прогнозування – це процес, який передбачає потреби клієнта. Процес планування попиту використовує прогноз, щоб розробити план, який забезпечує рівень запасів відповідним для прогнозованих потреб. План попиту використовується для створення реквізитів для відділу закупівель для отримання необхідних товарів та послуг. Він також використовується для планування виробничих замовлень на перетворення сировини та компонентів у готові вироби. Позиції аналітиків та планувальників в організації, що планують попит, дають людям міцну основу навичок для досягнення успіху в будь-якому аспекті організації широкого ланцюга поставок.

   Inventory Management - Управління Запасами

   Сертифікаційний блок управління запасами містить детальну інформацію для ефективного планування та управління рівнями запасів, щоб задовольнити запити клієнтів та забезпечити максимальну прибутковість організації. Персонал управління запасами зосереджується на досягненні балансу достатньої пропозиції для задоволення попиту клієнтів. Неефективне планування може призвести до недостатнього рівня запасів, що призведе до втрати продажів або надмірних запасів та фінансових списань застарілих запасів. Цей трек також висвітлює важливість та використання товарно-матеріальних цінностей у ланцюзі поставок; висвітлює різні види товарно-матеріальних цінностей; методи ефективного управління та контролю рівнів запасів; взаємозв’язок між прогнозуванням та управлінням запасами; та фінансовий вплив інвестицій в запаси. Оскільки товарні запаси є важливим аспектом у будь-якій організації, роботодавці мають постійну потребу у кваліфікованому персоналі щоб планувати, аналізувати, поповнювати та захищати всі активи.

   Manufacturing & Service Operations - Виробничі операції

   Даний блок забезпечує ключовий елемент організації операцій у компанії. Визначає засади надання та управління ресурсами та перетворення сировини в готову продукцію. Цей сертифікаційний блок освітлює основи виробничих та сервісних операцій для ефективної взаємодії з іншими елементами по ланцюгу поставок. Цей сертифікаційний блок включає роль виробничих та сервісних операцій; пов’язування вимог ринку з вибором виробничих процесів; стратегії розташування об’єктів; планування об’єктів; важливість планування виробництва та контролю в синхронізованих операціях; важливість управління якістю та вимірювання продуктивності; вплив нових технологій на операції. Деякі загальні позиції в організації виробничих та сервісних операцій включають в себе опис вимог до операторів збору, машиністів, зварювальників, планувальників виробництва, технічного обслуговування та персоналу із забезпечення якості.

   Supply Management & Procurement - Закупівлі в управлінні ланцюгами постачання

   Управління постачаннями та закупівлями представляє деталі того, як замовляють товари та послуги шляхом перетворення замовлень на придбання, створених організацією, що планує попит, у замовлення на придбання, які видаються постачальникам. У цьому блоці особливий акцент робиться на ідентифікації постачальників, відборі та затвердженні, пошуку діяльності, переговорах з постачальниками та загальному систематичному підборі товарів та послуг. Технологічні інновації, а також численні варіанти транспортування дозволяють організаціям, що здійснюють закупівлі, постачати товари в усьому світі для досягнення найкращих цінових рішень для задоволення їхніх потреб. У організаціях, що здійснюють закупівлі, часто існують численні позиції, і їх називають покупцями, аналітиками, товарознавцями та адміністраторами субпідряду.

   Формат участі

   SCPro™ Level One: Cornerstones of Supply Chain Management Certification

   820$

   • онлайн матеріали
   • симулятор підготовки до іспиту
   • іспит-тестування
   • вартість сертифікації по партнерській ціні для Kyiv Logistics School дешевша на 44%

   З нами - дешевше!

   звертаємо увагу що вартість сертифікації по партнерській ціні для Kyiv Logistics School дешевша на 44% та складає 820$.

    © Всі права захищено 2021

    Заказать звонок

     

     ×
     Замовити дзвінок

      

      ×
      Request a call back

       

       "send"

       ×