Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Навчання /

   Курси підвищення кваліфікації

   Курси підвищення кваліфікації

   Логістичні знання завжди потрібні та затребувані. Але сучасні технології не стоять на місці, тому нерідко потрібно підвищення кваліфікації для логістів. Ця галузь розвивається дуже активно. Змінюються нормативно-правові акти, з’являються нові вимоги, деякі норми законодавства стають не актуальні.

    

    Підвищення кваліфікації для логістів відповідно до сучасних вимог

    

   Іноді люди здобувають базові знання на практиці або у спеціалізованих навчальних закладах. Але часто ці знання можна порівняти лише із загальною канвою, напрямом діяльності. Однак підвищення кваліфікації для логістів рано чи пізно буде необхідним. Це потрібно як для потреб бізнесу, так і для самих фахівців, які розуміють, що без відповідності нормам, що змінюються, стандартам неможливо буде побудувати кар’єру, стати успішним у своїй сфері, отримувати більш гідну оплату праці.

    

   Реалії сьогодення такі, що поглиблення знань можна зробити і з допомогою інформаційних віртуальних технологій – це курси логістики онлайн. Так, підвищення кваліфікації для логістів у віртуальному форматі (онлайн логістика) за допомогою освітніх програм уже нікого не дивує. Хоча й у цьому випадку стандарти будуть великі. Саме логіст є ключовою ланкою у діяльності транспортних та інших компаній. Він є відповідальним за контроль маршруту, вибір транспортних засобів, вирішення організаційних моментів. Також відповідає він за маркування, упаковку, надання відповідної документації та багато іншого.

    

   У процесі підвищення кваліфікації для логістів розглядаються багато аспектів, навіть ті, які можуть не здатися першорядними. Наприклад, правильна фіксація товарів у дорозі, вибір тари, підбір оптимального транспортного засобу, правила проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

    

   Якісна професійна перепідготовка з дотриманням стандартів

    

   Враховуються різні аспекти, у тому числі ті, що пов’язані з безпекою. Цим і відрізняється професійна перепідготовка, навчання логістики від звичайного отримання досвіду на практиці, коли часто на свій страх та ризик люди діють методом спроб та помилок.

    Особливості:

    

   • Необхідно знання іноземної мови, оскільки часто доводиться мати справи із закордонними контрагентами, постачальниками, представниками наглядово-контролюючих інстанцій
   • Розбираються питання оптимізації. Це стосується нюансів завантаження-розвантаження, щоб заощадити час. Оптимізуються і матеріальні витрати, що дозволить компанії більш ефективно розпоряджатися фінансами та  направити їх у бізнес, збільшуючи конкурентоспроможність у даному сегменті ринку.
   • Це комплексне навчання логістиці, що охоплює всі аспекти дії, починаючи від складання звітів, заповнення декларацій та закінчуючи безпосередньо роботою з вантажами

   Проводиться професійна перепідготовка іноді за бажанням самого фахівця. Часом співробітника чи навіть цілий відділ направляють на навчання керівники компанії. Досвідчені бізнесмени розуміють, що інвестиції у розширення знань співробітників вигідні. Такі витрати після закінчення навчання обернуться віддачею від професійнішого підходу до справи.

    

   Завжди можна звернутися з питань професійної перепідготовки, дізнатися більше про програму. Саме з вивчення програми, термінів навчання і розпочинається процес взаємодії.

   Зручні курси професійної перепідготовки

   Такі курси, навчання логістиці, справді можна назвати комфортними, адже враховується зайнятість людей, різноманітність їх графіків. Саме тому курси професійної перепідготовки дозволять отримувати глибокі знання у будь-який час, адже графік навчання гнучкий. Також користувачі оцінили такі переваги:

    

   • Заняття проводять спеціалісти-практики, які мають профільну освіту. Це унікальна можливість ознайомитись як з теоретичною базою, так і розібрати конкретні кейси, прецеденти.
   • Під час навчання можна ставити питання, уточнювати або зупинятися на якихось аспектах.
   • Після закінчення навчання видається документ, що підтверджує, що людина пройшла програму у повному обсязі

   Грамотно побудовані курси пологістиці професійної перепідготовки — це навчання у пізнавальному і навіть захоплюючому форматі, адже специфіка діяльності логіста полягає в тому, що він повинен мати чіткість мислення, діяти відповідно до регламентів, але при цьому вміти виявити креативність, якщо необхідно. Також цінується вміння нестандартно мислити, оперативно ухвалювати рішення. Наприклад, якщо виникли якісь форс-мажорні обставини, час може стати справді дорогоцінним.

    

   У процесі проходження курсів професійної перепідготовки враховуються особливості національного законодавства, норм міжнародного права. У тому числі, діють численні міжнародні конвенції. Деякі з них були прийняті ще наприкінці минулого століття, але вони зазнають коригування у зв’язку з об’єктивними реаліями, що змінюються.

    

   Підвищення кваліфікації у логістиці

    

   Такі заняття потрібні, щоб зрозуміти всі аспекти. Якщо цікавить підвищення кваліфікації, логістика загалом чи окремі її аспекти, інформація буде подаватися чітко, структуровано. У тому числі стосується це та мінливого законодавства щодо:

    

   • Екологічних стандартів
   • Санітарно-гігієнічних, епідеміологічних
   • Протипожежних

   Це є актуальним при організації транспортування, зберігання вантажу, при виборі маршруту та транспортного засобу. Наприклад, відносно нещодавно в Європі, Північній Америці та деяких інших державах з’явився так званий «вуглецевий податок», що насамперед позначилося саме на тих компаніях, які займаються транспортуванням товару повітряним та наземним транспортом.

    

   У багатьох професіях актуальне підвищення кваліфікації, логістика, як видно, також не є винятком. Змінюється і податкове законодавство, специфіка взаємодії з наглядово-контролюючими органами, стандарти формування звітності та надання її як замовнику, так і, наприклад, митні, податкові органи.

    

   У разі підвищення кваліфікації в логістиці враховується і активне впровадження сучасних IT-технологій. Це дозволяє забезпечити повноцінний контроль, провести оптимізацію без втрати якості, перейти багато в чому з механічної праці на повністю автоматизовану. Таким чином вигода такого навчання очевидна.

   Що являє собою курс логістики

   Логістика — це поєднання разом кількох ланок, складових. У тому числі й організація безпосередньо транспортування вантажів. Якщо вивчати повний, всебічний курс логістики, то він включає наступне:

    

   • Транспортна логістика та все, що з нею пов’язано
   • Вивчення об’єктів, куди поширюється логістичне управління: інформаційні потоки, матеріальні, економічні, інші
   • Визначення рівня ризиків, страхування, розрахунок суми страхування
   • Функції, які виконує логістика

   Крім того, курс логістики означає і нюанси щодо закупівель, безпосередньо постачання, транспортних засобів. Вивчається функціонування складів, інших пунктів зберігання та митне регулювання. Звичайно, важливо вивчити і нюанси взаємин із клієнтами, процес вирішення спорів. Але повністю виключити їх не можна, і логісти повинні вміти розуміти, що саме хоче клієнт отримати в результаті, які аспекти його не влаштували і як вирішити конфліктну ситуацію, допоможуть вирішити курси підвищення кваліфікації логістів.

    

   У курсі логістики вивчається, як вирішуються претензії клієнтів у досудовому порядку. Саме це є основним. Якщо уникнути конфліктних ситуацій не вдасться, то принаймні треба навчитися вирішувати суперечки в досудовому порядку, об’єктивно розглядати претензії клієнтів, пропонувати альтернативні шляхи вирішення питання, які б влаштували всі сторони.

   Інформативний курс з логістики

    

   Вивчаються різні аспекти, які стосуються психології спілкування з людьми, правових питань, транспортних і так далі, але в будь-якому випадку все має бути інформативним, корисним, практично застосовним. Тоді можна констатувати, що курс з логістики справді корисний новими знаннями, навичками, вміннями.

    

   Така інформація актуальна не лише для рядових виконавців, а й для керівників середньої, вищої ланки. Добре продуманий курс з логістики універсальний, він збагатить знання як звичайного рядового співробітника, так і керівників вищого рангу. Саме з таким розрахунком будується програма. Але при цьому треба розуміти, що подібні курси не можна порівнювати з повномасштабною програмою середнього і, тим більше, вищого навчального закладу. У навчальних закладах крім справді корисних знань викладають безліч сторонніх предметів, спрямованих швидше на розвиток загального кругозору, підвищення інтелектуального рівня. Курси, які мають на увазі підвищення кваліфікації, таких цілей не переслідують.

    

   Але в будь-якому випадку на курсах з логістики викладають люди, які мають вищу профільну освіту, досвід роботи. Дуже важливим є знайомство з інноваційними технологіями, методиками проведення розрахунків. Доведено, що якщо грамотно побудувати всю систему, використовувати передові технології, знання, що відповідають сучасним реаліям, то вдасться оптимізувати витрати приблизно на третину, а в деяких випадках і більше.
   Сучасна транспортна логістика. Курси, які допоможуть усім

   Дуже багато залежить і від того, як організовано саме транспортне сполучення, наприклад, між складами, митними пунктами, тобто між початковою та кінцевою точками. Актуальна транспортна логістика, курси якої включають цей аспект, дозволить чітко розуміти різницю між специфікою доставки авіаційним, залізничним, автомобільним, морським транспортом. Звичайно, нерідко трапляються й комбіновані варіанти, коли доводиться прокладати складні маршрути. Зрозуміти специфіку допоможе наступна таблиця:

    

   Управління поставками

   Основний елемент курсів. До нього входять вміння будувати оптимальний маршрут або оптимізувати наявний, забезпечувати оперативне транспортування вантажів і вміти попутно вирішувати всі пов’язані з цим нюанси.

   Надання звітності

   Транспортна логістика означає контроль, звітність: відстеження партій товару в будь-який момент часу, надання звітної інформації клієнту, своєчасне інформування про проблеми, що виникли

    

   Так, транспортна логістика, курси якої включають всі аспекти, означає і знання правових нюансів. Наприклад, договір транспортування, транспортно-експедиційне обслуговування та інше. Здійснюється контроль за вантажем шляху прямування. Нерідко деякі види товарів, обладнання, сировини, готової продукції означають створення особливих умов: підтримання оптимальної температури, вологості, особлива фіксація, орієнтація на показники сенсорних датчиків у транспортному засобі, додатковий супровід.

   Підвищення кваліфікації для логістів – вигідне вкладення коштів

    

   Як видно, таке навчання дійсно необхідне. Фахівці навчаються правильно класифікувати вантажі, працювати з експортом та імпортом, об’єктивно оцінювати інфраструктуру, щоб прокладати найшвидші, найбезпечніші маршрути проходження. Фахівці навчаються розраховувати вартість вантажоперевезень, враховувати і те, що часто доводиться сплачувати державні мита, акцизи, нести інші супутні витрати.

    

   А ще дуже важливо пам’ятати про відповідальність. Наглядово-контролюючі органи мають право застосувати різні санкції до порушників, починаючи від повної або часткової конфіскації вантажу, його затримки і до накладення штрафів, які можуть бути дуже суттєвими. Все це негативно позначиться на репутації логістичної компанії, призведе до додаткових витрат, у деяких випадках спричинить позови від клієнтів. Тому одним із важливих аспектів логістичної діяльності є попередження та мінімізація ризиків.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×