Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна

   /

   Про нас

   Про нас

   Ми завжди були та будемо першими!

   Kyiv Logistics School (KLS) – перша в Україні Бізнес Школа в сфері логістики і управління ланцюгами постачання, заснована з метою підготовки висококваліфікованих фахівців і управлінців, а також надійний партнер в наданні логістичного консалтингу та операційного аудиту, міжнародної експертизи.

   KLS є платформою для нетворкінгу, обміну знаннями, технологіями та інструментами, консалтингових консультацій, а також лабораторією для тестування інноваційних рішень в області логістики і управління ланцюгами постачання.

   KLS єдиний в Україні партнер глобальної асоціації Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання (CSCMP, штаб квартира в Чикаго, США), яка починаючи з 1963 року забезпечує розвиток глобального співтовариства в сфері логістики і управління ланцюгами постачання.

   Наші цінності

   ФІНАНСОВИЙ УСПІХ

   СПІВПРАЦЯ ТА ПАРТНЕРСТВО

   ПОСТІЙНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

   Історія

   2016

   Київська Логістична Школа офіційно була відкрита 12 жовтня та підтримана десятками представників академічної та бізнес логістики. 22 жовтня діяльність закладу почалася з старту Основного Курсу – єдиного проектно-орієнтованого курсу підвищення кваліфікації в логістиці. Були здійснені перші візити на провідні складські комплекси та в аеропорт Бориспіль. Вже у грудні того ж року відбувся випуск першого набору навчання в результаті якого були представлені проекти з покращенням операційної ефективності та пропрацьовані бізнес моделі та логістичні концепції стартапів у напрямку міжнародних перевезень та індивідуального складування.

   2017

   Діяльність Київської Логістичної Школи була розширена майстер-класами. У липні відбувся стратегічний початок взаємодії та міжнародної сертифікації українських управлінців та фахівців у сфері логістики у партнерстві з Радою фахівців в управлінні ланцюгами постачання (cscmp.org). Також у серпні заклад стає офіційним членом Спілки Українських Підприємців (СУП). У грудні завершується перший проект по консалтингу для провідної компанії в сфері управління ланцюгами постачання в Україні та навчальна діяльність продовжується візитами в порт Одеси, до провідних логістичних комплексів, проведенням експертних консультацій та корпоративного навчання.

   2018

   Відбувається активний розвиток навчальних та консультаційних проектів, кількість випускників курсів, міжнародних сертифікантів. Портфоліо експертів Київської Логістичної Школи сягнуло більше 60-ти – найкращих практиків та управлінців в логістиці та ланцюгах постачання. В травні відбувається перша закордонна поїздка у логістичний бізнес тур до Чікаго. У липні відбувається перший Logistics Summer Camp, а у грудні продовжується єднання логістичної спільноти вже на міжнародному рівні на Logistics Winter Camp. Київська Логістична Школа стає провідною платформою логістичної експертизи та нетворкінгу на ринку, а провідні компанії звертаються за рекоментаціями щодо співробітників серед випускників закладу.

   2019

   Вперше проведено форум для перевізників та експедиторів. Відбуваються логістичні бізнес тури до Стамбулу, Гамбургу, Ротердаму. Проведено ряд консалтингових комплексних проектів. Відвідано конференцію щодо співробітництва України та Польщі та відбувається дослідження співпраці на ринку Польщі. Відбувся запуск ряду онлайн професійних вебінарів на різни тему з управління логістикою та ланцюгами постачання. До спільноти Київської Логістичної Школи приєднуються інвестиційні компанії та представники міжнародних асоціацій – APICS, CSCMP. Logistics Summer та Logistics Winter Camp набувають міжнародного формату із значною кількістю гостей із різних країн світу.

   2020

   Київська Логістична Школа активно розвиває онлайн напрямок навчання, продовжує логістичні тури Україною та до Ізраїлю. Більшість консультаційних проектів стосуються глибинних трансформаційних процесів української логістики та дистрибуції. Відбувається якісне збільшення міжнародних сертифікатів вищого рівня експертизи. Портфоліо експертів Київської Логістичної Школи сягнуло більше 120-ти – 25% складать міжнародні експерти та більшість з них стає акредитованими експертами ЄБРР. Відбувся запуск Підготовчого Курсу для початківців у логістиці, що разом із Основним Курсом створюють ефективну систему навчання та розвитку, які супроводжуються менторством та партнерством серед клієнтів та випускників. Успішно проведено логістичний консалтинг та аудит найбільших виробників та роздрібних мереж України.

   Наша команда

   Наші партнери

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×