Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]

   Форуми

   Логістика в тому чи іншому вигляді існувала з самого раннього моменту розвитку людства. Звичайно, в повній мірі називати її логістикою було б неправильно. Однак відомо, що багато війн, великих битв могли б бути виграні, якби, наприклад, було б правильно організоване транспортування продовольства, зброї. Цікаво, що відносно нещодавно з’явився цілий напрям в історії. Тепер історики вивчають причини воєн, їх наслідки, стратегію і тактику полководців не тільки з точки зору їх військового мистецтва, але і з точки зору логістики. Виходячи з цього стає простіше пояснити, чому ті чи інші військові компанії зазнавали поразки. Сьогодні існують спеціальні форуми для логістів, де обговорюються комерційні питання, технічні особливості, автоматизація процесів і багато іншого. Це справжня професійна діяльність.

   Чим допоможуть форуми для логістів

   Це унікальні заходи, де вирішується цілий комплекс питань. Можна наочно побачити, які моменти є найпопулярнішими, найактуальнішими. Як правило, форуми для логістів – це обговорення наступної інформації:

   • Обговорюються загальні питання
   • Організація складів, точок зберігання
   • Експедиція
   • Документообіг
   • Мотивація, управління
   • Внутрішня і зовнішня економічна діяльність, митниця

   Крім того, форуми для логістів можуть запропонувати до обговорення і більш вузькоспеціалізовані напрями, пов’язані з тією чи іншою сферою. Так, багатьох людей цікавить те, як відбуваються розрахунки, де отримати гідну професію, як правильно розрахувати ризики і десятки інших не менш цікавих захоплюючих тем. Це допоможе початківцям і професійним працівникам підвищити кваліфікацію, ознайомитися з правозастосовчою практикою. На таких зустрічах обговорюються навіть найнезначніші на перший погляд моменти, які, тим не менш, вкрай важливі в професійній діяльності.

   Не завжди на форумах логістів обговорюється виключно професійна інформація. Іноді заходи зачіпають обговорення і суміжних сфер діяльності, тобто взаємодія з бізнесом в цілому. Такі зустрічі допомагають налагодити контакти, зв’язки, і, як правило, після проведення зустрічей активізується робота бізнесу.

   Яка мета логістичного форуму

   Цілі дуже широкі. Головна мета логістичного форуму – це отримання нових знань, умінь, навичок, розвиток бізнесу. Звичайно, це не остання мета, оскільки це лише основні віхи. А оскільки суспільство розвивається за канонами капіталістичної системи, то кінцева мета подібної зустрічі полягає в збільшенні прибутку підприємства, позбавленні від витрат. Такі реалії сьогоднішнього дня, і дана сфера теж не виняток.

   Іноді мета логістичного форуму – це виправлення законодавства, усунення так званих «білих плям», обговорення прецедентів. Саме завдяки таким зустрічам вдається вивчити законодавство, оптимізувати його під сучасні реалії, полегшити комунікацію із зарубіжними партнерами.

   Серед цілей логістичних форумів багато відзначать і розвиток національної економіки. Глобалізація вносить свої корективи, і така взаємодія сприятливо позначиться на розвитку всієї національної економіки, допоможе налагодити співпрацю з іншими країнами у форматі експортно-імпортних операцій.

   Для кого корисні логістичні форуми 

   Вони, звичайно, будуть корисні для широкого кола людей. Те, для кого корисні логістичні форуми, можна краще зрозуміти з наведеної нижче таблиці.

    

   Фахівці початківці

   Це важливе джерело інформації, можливість ознайомитися не тільки з теорією, а й з практикою 

   Підприємці

   Не завжди логістичну систему повністю виводять на аутсорсинг. Деякі власники бізнесу вважають за краще самостійно вирішувати подібні питання і контролювати процес

    

   Як правило, люди розуміють, для кого корисні логістичні форуми, на яку аудиторію вони спрямовані. Якщо так чи інакше діяльність компанії пов’язана з даною сферою, то можна вже сміливо констатувати, що інформація, отримана на форумах з логістики, буде корисна. Часом люди відвідують їх виключно для того, щоб ознайомитися з нюансами законодавства, дізнатися про те, які існують можливості легально знизити витрати. І, звичайно, частину людей цікавлять і так звані «законодавчі лазівки».

   Люди, для кого будуть корисні логістичні форуми, як правило, завчасно знають розклад проведення подібних заходів і відповідально готуються до них. Нерідко окрема частина в них присвячена розбору конкретних кейсів через практику. Кожен бажаючий може задати питання, щоб уточнити якісь конкретні нюанси, кейси з практики.

   Як взяти участь у форумі

   Форуми з логістики в Україні проводять спеціалізовані компанії, мета яких привести клієнтів через проведення спеціалізованих зустрічей, присвячених професійній тематиці. Якщо хочеться дізнатися, як взяти участь у форумі, то часто про це розміщується інформація на профільному сайті компанії із зазначенням тематики, тривалості, дати. Такі зустрічі дуже цінуються, оскільки допомагають дійсно підняти свій професійний рівень, налагодити ділові зв’язки, стимулювати партнерство. Згідно з опитуваннями підприємців, так чи інакше зайнятих в даній сфері, стає зрозуміло, що більша частина з них отримала корисні, практично застосовувані навички, знання і налагодила ділові зв’язки саме на форумах та інших тематичних заходах подібного роду.

   Якщо хочеться дізнатися, як взяти участь у форумі, то варто врахувати наступне:

       • У мережі існують спеціалізовані сайти, агрегатори, які відображають всі найближчі події. І навіть більше.

       • На деяких ресурсах можна дізнатися і про ті заходи, які тільки плануються в більш віддаленому майбутньому

       • Сучасні віртуальні освітні програми пропонують багато можливостей. Досить часто заходи проводяться і в онлайн-форматі в інтернеті.

   Знаючи, як брати участь в форумах, можна отримати багато корисної інформації, дізнатися про актуальні зміни законодавства і про плановані нововведення, про насущні обговорювані логістичні проблеми в країні і в світі в цілому. У багатьох фахівців є і свої власні канали на провідних світових інформаційних та освітніх платформах. Класикою можна назвати канали на платформі youtube, присвячені або логістиці в цілому, або якимось вузькоспеціалізованим сегментам зразок взаємодії з митними органами різних країн. Збираючи таким чином інформацію, вдасться створити цілісну картину і значно підвищити свій професійний рівень.

   Які підсумки проведених форумів

   Як правило, ведеться протоколювання того, що відбувається, робляться записи. У підсумку всі слухачі приходять до певних висновків, дискутують, і результат такої взаємодії буде доступний всім учасникам. Корисні підсумки проведених форумів можна побачити і в таблиці.

   Визначення конкретних реальних проблем

   Обговорюються проблеми, які існують в логістичній сфері в даний момент

   Висловлюються побажання, ініціативи

   Формуються ініціативи, приймаються програми дій для вирішення певних ситуацій. Нерідко на підставі цих ініціатив влад вносить корегування в законодавство

   В основному підсумки проведених форумів можна побачити і в мережі, в блогах фахівців, в соціальних мережах. Часом в процесі подібних дискусій спливають нові проблеми, і дискусія триває вже не в форматі форуму, а, наприклад, в соцмережах серед слухачів і учасників зустрічі. Але часто одним з найголовніших моментів є саме озвучування, виявлення проблеми.

   Так, серед підсумків проведених логістичних форумів цілком можна побачити і конкретні пропозиції, робочі механізми дії, засновані на чиємусь досвіді. Звісно, такі події значно розширюють простір для бізнесу, дозволяють знаходити партнерів, клієнтів, організувати нові бізнес-ланцюжки.

    

   Яке майбутнє логістичних форумів

   Говорячи про майбутнє форумів для логістів, не варто сумніватися – інтерес до них буде тільки зростати. Особливо з впровадженням сучасних технологій, віртуальних платформ. Традиційно будуть підніматися такі питання:

   • Необхідність зміни коригування законодавства
   • Питання трудової діяльності логістів
   • Зниження ризиків, збільшення коефіцієнта від професійної діяльності
   • Взаємодія з силовими структурами, наглядово-контролюючими інстанціями, митними органами

   Вважається, що професія логіста буде все більш популярною, хоча далеко не всі люди віддають звіт в тому, що ця діяльність дуже відповідальна і складна. Найчастіше доводиться тримати в голові відразу кілька можливих сценаріїв розвитку подій і бути готовим оперативно діяти в разі настання кожного з них.

   Плюс, вивчаються стратегії оптимізованого, є максимально раціонального пересування об’єктів матеріального типу при здійсненні технологічного виробничого циклу. Дуже важливо навчитися правильно обирати транспорт, організовувати безперебійний рух транспорту по маршрутах, контролювати діяльність інших співробітників підприємства.

   Регулярне проведення форумів логістів

   Оскільки це дійсно важливі аспекти, то логістичні форуми проводяться на регулярній основі. Так, далеко не у всіх є можливість відправитися, наприклад, в країни Північної Америки або Європи, щоб взяти особисту участь. Однак далеко не завжди доцільно робити це особисто, і бути присутнім на заході. Сучасні віртуальні платформи та інші технології значно полегшують взаємодію. До того ж, часом мовні бар’єри кілька ускладнюють присутність людини на форумі. Тому використовуються вже готові технологічні рішення, що забезпечують переклад доповідей виступаючих, плюс, можливість безпосередньо задати питання в процесі форуму.

   Останнім часом активно обговорюються і питання екології. Відомо, що першопрохідцями в цьому стали країни Європи, значно посиливши законодавство щодо багатьох аспектів. У тому числі і тих, що пов’язані з токсичними викидами в навколишнє середовище. Наприклад, нерозривною складовою логістичного ланцюжка стає транспортування партії товару як всередині країни, так і за її межами. Вимоги, що пред’являються до фур, рефрижераторів, ізотермічних фургонів, причепів та напівпричепів, платформ зростають. Це позначається і в необхідності вносити додаткові кошти з боку компаній, щоб підтримати відновлення навколишнього середовища. А значить, це вже можна розглядати як економічний фактор, який обов’язково вплине на підсумкове ціноутворення.

   Відвідати форуми для логістів обов’язково варто

    

   Не варто думати, що цей захід означає тільки теорію або розбір якихось загальних питань. Навпаки, сьогодні вже накопичено чималий досвід, що дозволяє піднімати на форумах і вельми вузькоспеціалізовані проблеми, що буде корисно всім слухачам. На форумах можна побачити і запрошених експертів, аналітиків, дослідників, а не просто логістів, що володіють великим теоретичним і практичним досвідом. Можна буде дізнатися конкретні норми законодавства, які регулюють дану сферу, а також ознайомитися з відповідальністю, яку накладає закон за недотримання численних стандартів, регламентів.

   Як показує практика, багато фахівців саме завдяки таким логістичним формами змогли отримати цікаві пропозиції про роботу, побудувати професійну кар’єру. Таким чином експерти єдині в думці, що саме завдяки форумам вдасться досягти багато чого в бізнесі, вивести його на новий рівень. В якості експерта виступають не тільки вітчизняні фахівці, а й професіонали міжнародного рівня, готові поділитися своїми знаннями.

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×