Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Новини /

   Практичний бізнес-кейс з управління запасами

   Практичний бізнес-кейс з управління запасами

   3 01 2024

   Дорогі наші підписники,  сьогодні ми хочемо поділитися з Вами практичним кейсом з управління запасами, який ми пропрацювали на Практична конференції «Ланцюги постачання та логістика. Рішення та технології» 14 грудня.
   Цей неймовірно корисний та важливий бізнес-кейс розробила Попок Людмила, наш експерт в напрямкупланування та управління запасами, сертифікована CSCMP та керівник відділу оперативного забезпечення і планування  компанії Террафуд.
   Деталі кейсу:
   Процеси S&OP (Sales and Operations Planning) в компанії “X” не ефективно координуються між відділами продажів, виробництва, маркетингу та фінансів.
   Це призводить до затримок у поставках сировини та матеріалів для виробництва, невідповідностей між планами та фактичними обсягами виробництва, загальної незадоволеності клієнтів через невчасне постачання продукції.
   А в результаті втрата ринкової позиції та довіри клієнтів, накопичення надмірних запасів деяких товарів і нестачі інших, що призвело до фінансових втрат та перешкоджало оптимальному використанню ресурсів.

   Над якими ж завданнями працювали учасники робочої групи з Людмилою?
   Звичайно, перш за все потрібно було забезпечення точність планування, а також уникнення затримок у виробництві для того, щоб зменшити втрат компанії через неефективне планування та виробництво.
   Учасники мали знайти оптимальні рішення та запропонувати стратегії покращення, які забезпечують ефективність та стабільність у плануванні та виробництві, сприяючи збільшенню задоволеності клієнтів та підвищенню конкурентоспроможності компанії.

   До робочої групи по цьому кейсу на практичній конференції долучилися не лише представники виробничих, торгових та дистрибуційних компаній, а й логістичні компанії, що ми вважаємо надзвичайно цінно, і головною мотивацією тут було сформувати краще розуміння потреб та викликів своїх клієнтів, адже на результат роботи виробників впливають їх партнери – логістичні, а саме, складські, брокерські та транспортні компанії.

   Які ж інструменти та методи обрала робоча група для вирішення проблематики кейсу,
   1. Централізована система управління та створення комітету S&OP
   2. Інтегрована платформа для спільної роботи та регулярні зустрічі та обговорення
   3. Використання аналітичних інструментів та користування системами ERP 
   4. Моніторинг виробництва та системи контролю якості
   5. Збільшення відкритості перед клієнтами та ….

   І ми пропонуємо в коментарях під цим постом додати один із інструментів який було обрано робочою групою в пункті 5. 


   І що важливо додати, що на практичній конференції за цим кейсом також було пропрацьовано очікувані результати від  обраних інструментів та методів та й ризики від їх впровадження.


   Які ж ризики було виявлено? 

   1. Недостатність даних або неправильна інтерпретація може призвести до неточних прогнозів.
   2. Велика кількість зустрічей може призвести до витрат часу без реальних результатів
   3. Витрати на впровадження системи ERP та необхідність підготовки персоналу

   Поділіться з нами якими кейсами Ви б хотіли працювати в квітні на практичній конференції, а ми продовжимо в січні та лютому ділитися тезами із виступів та іншими кейсами!

   Поділитися:

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×