Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Новини /

   80 лідерів компаній та ключових спеціалістів у сфері логістики та supply chain вже вирішили завдання свого підприємства і підвищили професійну кваліфікацію

   80 лідерів компаній та ключових спеціалістів у сфері логістики та supply chain вже вирішили завдання свого підприємства і підвищили професійну кваліфікацію

   4 01 2021

   За 4 роки ми успішно провели 9 випусків найпопулярнішого проектно-орієнтованого курсу і далі продовжуємо розвивати ринок логістики!
   З нами співпрацюють 500+ компаній, які активно розвивають бізнес та приймають стратегічно важливі рішення у логістичній сфері України.

   Студенти KLS вже під час навчання працюють над власними проектами та підвищують кваліфікацію на основі міжнародних стандартів управління логістичними процесами.

   Сьогодні ділимося результатами та відгуком студентки ⬇️
   Світлана Брусило — керівник відділу логістики підприємства по виробництву склопакетів з 8-ми річним досвідом роботи в Україні, яке представляє інтереси світового бренду:
   “Динамічний розвиток сфери логістики та очікування від професійного рівня, які постійно збільшуються, підкріпили бажання і потреби пройти Основний Курс.
   Хочу зазначити, що вибір КЛШ був усвідомленим! Під час навчання на Основному курсі я отримала можливість пройти новий для мене досвід, а саме — створення і захист проекту “Управління запасами, операційна ефективність”. Вже на початковому етапі навчання стало ясно, що всі отримані знання цілком дієві на практиці. Також, варто зазначити високий рівень знань менторів та експертів, кожен раз семінари були наповнені практичними прикладами, жваво велася дискусія зі студентами. Навіть в цей непередбачуваний період, команда КЛШ надала можливість відвідати логістичні об’єкти та це сприяло ще більшому розумінні окремих кейсів. Висловлюю подяку і захоплення Київській Логістичній Школі! Пройшовши Основний курс, я прийняла для себе рішення і надалі розширювати свої компетенції в рамках проектів школи.”

   Завдяки тим знанням і навичкам, якими діляться експерти, Світлана отримала такі РЕЗУЛЬТАТИ в рамках проекту для підприємства по виробництву склопакетів:
   ? Управління запасами:
   ✅ збереження прямих контрактів в закупівлях.Обсяг закупівель у листопаді 2020 у прямих постачальників 80% (для порівняння у жовтні 60%)
   ✅ створення єдиного інструменту управління запасами, визначення точки замовлення
   ✅ контроль та розрахунок оборотності та розрахунок
   ✅ створення тех. завдання для ІТ відділу по впровадженню єдиного інструменту управління запасами

   Щиро дякуємо за Вашу активну роботу і старанність, бажаємо нових професійних досягнень.

   Бажаєте отримати реальні результати по своєму проекту всього за 9 навчальних субот?
   Долучайтеся до 10-го потоку навчання, який стартує вже 27 лютого!
   Бронюйте квиток вже сьогодні ⬇️
   https://kyivlogisticsschool.com/courses/osnovnij-kurs10

   #відгук_KLS

   Поділитися:

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×