Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Викладачi /

   Олександр Водотика

   Олександр Водотика

   Експерт в підвищенні ефективності операційної діяльності з досвідом 25 років, очолює службу закупівель та постачання в центральній Європі в компанії "Coca-Cola Hellenic"

   Експерт в підвищенні ефективності операційної діяльності з досвідом 25 років, очолює службу закупівель та постачання в центральній Європі в компанії “Coca-Cola Hellenic”.

   Більше 20 років активної практики управління та трансформацій в сфері Supply Chain та безпосередньо Закупівель. Розпочинав свою кар`єру в Україні як консульнант міжнародної консалтингової корпорації Ronco. Значних здобутків досяг на керівник посадах компанії Kraft Foods International, починаючи з операційних посад в сфері виробничої логістики, мереж постачання та закінчуючи виконавчою посадою як CPO регіону Центральної та Східної Європи, Середнього Сходу та Африки (більше 6 млрд дол буджет закупівель, 60 виробничих майданчиків в 35 країнах).

   В продовж 4 років очолював практику управлінського консалтингу Supply Chain and Procurement Excellence в передовій міжнародній консалтинговій компанії Accenture для групи країн Німеччини, Австрії та Швейцарії для клієнтів виробничого сектору. Був керівником та членом багатьох міжнародних широкомасштабних трансформаційних проектів, які включали в себе: розробку стратегій розвитку, побудову нових глобальних операційних моделей, створення корпоративних on-shore/off-shore shared services, повну автоматизацію процесів та відбір технологічних рішень, аутсорсинг функцій та їх частин, розробку та впровадження категорійних стратегій, оптимізацію витрат та програми з управління змінами в таких галузях як автомобілебудування, фармацевтика, FMCG, машинобудування та retail.

    

   На сьогодні очолює трансформацію закупівель та постачання компанії Кока-Кола Хеллленік в Центральній Європі, яка включає в себе впровадження нових стандартів процесів та їх повну автоматизацію, налагодження ефективної взаємодії з внутрішніми клієнтами та постачальниками, розвиток організаційних здібностей та лідерства функції, та управління змінами на всіх рівнях операційних підрозділів компанії. Координує проекти центру експертизи Digital Procurement для «корпоративного Амазону/інтегратора електронних каталогів», трейд-маркетингу та управління контрактами.

   Є активним учасників багатьох міжнародних асоціацій (CIPS Roundtable, Austria), конференцій та форумів, автором та викладачем практичного курсу з управління змінами при Центрі Вдосконалення Закупівель Київської Школи Економіки, співавтром ідеї проведення Першого професійного форуму «Цифрові закупівлі: майбутнє починається сьогодні» (Київ, квітень 2019 р.)

   Залишились запитання?

   Залиште свої контакти і наш менеджер зв'яжеться з вами

    © Всі права захищено 2021

    Заказать звонок

     

     ×
     Замовити дзвінок

      

      ×
      Request a call back

       

       "send"

       ×