Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Новини /

   Інтерв’ю з Іланою Бістріцкі!

   Інтерв’ю з Іланою Бістріцкі!

   11 03 2021

   Нам дуже приємно співпрацювати не тільки з провідними українськими експертами, також ми пишаємось колаборацією з міжнародними спікерами з неосяжним практичним досвідом!

   Сьогодні ми хочемо познайомити вас з Іланою Бістріцкі – експерт в управлінні та розбудові ланцюгів постачання, управління змінами, експлуатації та обробці матеріалів. Інструктор APICS – CPIM. 18 років досвіду в управлінні та дизайні ланцюгів постачання, впровадження S&OP, оптимізації бізнес-процесів. Викладає для магістрів у КПІ на кафедрі “Менеджмент”.

   Про сучасні технології, лайфхаки та поради щодо навичок та знань в області планування та прогнозування попиту, читайте в інтерв’ю ⬇️

   ? KLS: Чому Ви обрали саме тему планування та прогнозування попиту для майстер-класу в КЛШ, адже Ви маєте експертизу по всьому ланцюжку постачання?
   ? Ілана: Безумовно, я маю великий досвід та знання у всіх областях управління та оптимізації ланцюжка постачання, але вважаю, що саме побудова процесу планування прогнозу попиту й здійснення обміну інформацією і співпраці як усередині, так і за межами організації з клієнтами та постачальниками, являється ключовою основою.

   ? KLS:  Які у Вас є лайфхаки для того, щоб забезпечувати прийняття ефективних рішень в ланцюжках постачання, адже це часто про роботу великих команд з низкою конфліктів інтересів?
   ? Ілана: Головне – це процес, навіть найуспішніша ідея може бути невпровадженою в компанію без структурованого процесу, який включає чіткі визначення дій, графіків і обов’язків.

   Щодо роботи з людьми, міжособистісні відносини, розуміння інтересів кожного з учасників можуть стати ключем до розв’язання проблеми. Розуміння психології та емоційного капіталу, програми з лідерства, мотивації персоналу являються не менш важливими, ніж вивчення hard skills.

   ? KLS:  Як Ви вважаєте, що важливо знати про Ваш досвід відвідувачам Вашого першого відкритого майстер-класу?
   ? Ілана: Поряд з великими академічними знаннями, якими я володію як інженер зі ступенем магістра і сертифікатом APICS, в першу чергу я маю понад 20 років практичного досвіду керівництва проєктами у великих і середніх організаціях, досвід у процесах поліпшення й оптимізації ланцюжків постачання з усіх континентів.

   ? KLS:  Ілана, як Ви гадаєте, які знання і навички потрібні сучасному управлінцю в ланцюжках постачання?
   ? Ілана: Сучасному управлінцю необхідно володіти знаннями та навичками у наступних сферах:
   – ефективне визначення концепції для планування та контролю потоку товарів і послуг в організації
   – фундаментальні відносини між різними видами діяльності, які можуть відбуватися у мережі ланцюжка постачання від виробника до споживача
   – типи виробничих і сервісних систем
   – прогнозування, планування
   – управління виробничими потужностями
   – планування потреби сировини
   – контроль виробничої діяльності
   – закупівлі
   – філософія управління запасами та вплив на фінансові результати

   ? KLS: Чи відрізняються вимоги до навичок спеціалістів в українських та ізраїльських компаніях в області ланцюжка постачання?
   ? Ілана: На мій погляд, від початку глобалізації немає суттєвої різниці між вимогами в різних країнах. Різниця полягає лише у вимозі знання англійської мови, оскільки діяльність ланцюжка постачання в Ізраїлі зазвичай перетинає кордони країни.

   ? KLS: Які книги, курси або фільми Ви порадите для самонавчання в плануванні та прогнозуванні попиту?
   ? Ілана: Особисто я стежу за професійними публікаціями APICS, Harvard Business Review, кількох професійних організацій в Ізраїлі, професійними форумами в соціальних мережах. Звичайно, є одна книга, яку я вважаю повинен прочитати кожен фахівець в даній області – «The Goal» М. Голдратт.

   ? KLS: Поділіться самим курйозним моментом з Вашої професійної практики? Чи був такий?
   ? Ілана: Я вільно розмовляю чотирма мовами, на початку моєї міжнародної кар’єри я приїжджала в будь-яку країну з упевненістю у своїх здібностях спілкування. Я швидко зрозуміла, що знання мови – це тільки частина здатності до спілкування, потрібно також розуміти та враховувати особливості культури, звичок, організаційної культури. В результаті цього досвіду я обов’язково проводжу попереднє дослідження по кожній країні та зустрічаюся з представниками відділу кадрів в кожній компанії, в якій я починаю працювати.

   ? KLS: Які технології виступають зараз драйверами в прогнозуванні попиту? Чи доступні вони в Україні?
   ? Ілана: Розвиток технологій Machine leаrning і AI (штучного інтелекту) відкрило багато можливостей в області програмних рішень для прогнозування попиту. Ці технології вже прийняті багатьма великими розробниками програмного забезпечення, такими як Blue Yonder, oracle, SAP і так далі. В Ізраїлі є безліч стартапів, які розробляють рішення для прогнозування на основі цих технологічних інструментів, які є одними з найбільш передових у світі. Ці компанії не працюють на українському ринку, але я завжди буду рада представити їх всім охочим.

   ? KLS: Як Ви оцінюєте сучасні виклики в ланцюжках постачання? Що потрібно розвивати в першу чергу?
   ? Ілана: Нова реальність загострила потребу в гнучких і швидко реагуючих ланцюжках постачання, з’явилася велика кількість нових ризиків, які необхідно оцінювати і якими потрібно ефективно управляти.

   Поділитися:

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×