Залишити заявку

  Підпишіться на оновлення

  і завжди отримуйте найновішу інформацію

   "]
   Головна / Новини /

   В серпні минулого року команда KLS вперше провела підготовчий курс: “Основи логістики та управління ланцюгами постачання”

   В серпні минулого року команда KLS вперше провела підготовчий курс: “Основи логістики та управління ланцюгами постачання”

   14 01 2021

   Ми отримали багато позитивних відгуків, які вказують на цінність та актуальність цього курсу. Постійне вдосконалення програми навчання надає можливість студентам здобути практичні знання та реальні пропозиції щодо співпраці.

   Під час навчання студенти:
   ✅ досконально вивчають 8 тем
   ✅ проходять тестування по кожному напрямку навчання
   ✅ отримують системні знання та інструменти вирішення операційних задач
   ✅ обирають найближчий напрямок розвитку
   ✅ мають можливість вибору одного практичного навчального напрямку: написання резюме, аналітика в логістиці, інформаційні системи в логістиці

   Найкращі студенти отримали можливість стажування на підприємствах глобальних і національних лідерів в логістиці та ланцюгах постачання!

   Продовжуємо ділитися відгуками ⬇️
   Юлія Демченко — логіст в компанії «Діром»:
   “З Київською Логістичною Школою співпрацювала ще до курсу: проходила ряд семінарів, форумів, спільно запустили аудит одного з підрозділів. За рекомендацією представника Школи я почала навчання. Курс призначений для загального розуміння картинки взаємодій відділів, їх основних показників роботи, мотивації і об’єднання цих всіх параметрів в єдине ціле — клієнтський сервіс і спільні цілі компанії. На курсі навчають професіональні спікери, що наштовхують на думки, яким раніше в голові не було місця. Тривалість навчання досить довга, але не так все страшно, нова інформація втягує і якось непомітно перебудовується режим. Дякую за повноту лекцій, спікерів і бажання навчити!”

   Дякуємо за всі ваші відгуки та до зустрічі у нових спільних проектах!

   3-ій потік навчання стартує вже 15 лютого!
   https://kyivlogisticsschool.com/courses/foundamentals-3/

   #відгук_KLS

   Поділитися:

   © Всі права захищено 2021

   Заказать звонок

    

    ×
    Замовити дзвінок

     

     ×
     Request a call back

      

      "send"

      ×